50 هزار تومان تخفیف برای خرید بیشتر از 150 هزار تومان از تمامی کالاها

fpaln50
مقدمه

با پیشرفت تکنولوژی و افزایش کاربران فضای مجازی؛ تهیه نیازهای روزمره، هفتگی و ماهانه به شیوه آنلاین بر روی عادات خرید و سبک زندگی افراد تاثیر قابل توجهی داشته است. امروزه

افراد ترجیح می‌دهند خرید خود را با جستجو در اینترنت و فروشگاه های آنلاین انجام دهند تا در زمان و هزینه خود صرفه جویی کنند و با راحتی بیشتر محصولات متنوع تری را جهت خرید،

بررسی و انتخاب کنند.

اما آیا همه فروشگاه‌های آنلاین محصولات مورد نیاز افراد را با قیمت و کیفیت مناسب پوشش می دهند؟

زندگی امروزه نیازمند بستر خرید جدید و مطمئنی است تا علاوه بر برطرف کردن نیازها، تجربه کاربری خوب و قابل اعتمادی را برای خریداران فراهم کند.

برترین ویژگی های آلین لند
ارائه پیشنهادات ویژه به مشتریان وفادار

یکی از مهم ترین ویژگی های آلین لند تلاش در وفادارسازی مشتریان خود می باشد. به این صورت که آلین لند برای همراهان همیشگی خود پیشنهادات و امکاناتی قائل خواهد شد که مختص آنها خواهد بود. این پیشنهادات شامل امکان حضور در حراجی، تخفیف هایی با درصد بالا، ارائه سمپل های رایگان، ارائه هدایا یادگاری بر روی سفارشات و … خواهد بود.

خرید آسان

طراحی رابط کاربری ساده آلین لند باعث شده تا تمامی افراد بتوانند به راحتی محصول مورد نظر خود را جستجو و آن را سفارش داده و تجربه کاربری خوبی داشته باشند.

پشتیبانی در ساعات کاری

پشتیبانان آلین لند در ساعات کاری بصورت آنلاین در خدمت شما هستند، در هر مرحله از سفارش خود در صورت داشتن سوال با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

هدف آلین لندآلین لند با توجه به درخواست و استقبال مشتریان خود قصد دارد ابتدا با پوشش تهران و دیگر شهرستان های کشور، علاوه بر اینکه به تعداد محصولات خود در گروه های کالایی مختلف و تنوع آنها بیفزاید تا نیاز افراد با سلیقه و نیازمندی‌های مختلف را که در جست و جوی ارائه خدمات و محصولات با کیفیت هستند برآورده سازد، همچنین در مرحله بعدی از فعالیت خود با هدف ورود به بازار نیازمندی های سطح خاورمیانه پا به این عرضه خواهد گذاشت.
داستان آلین لندفروشگاه اینترنتی آلین لند، در خرداد ماه سال 1399 فعالیت خود را ابتدا با تمرکز بر تامین و توزیع کالاهای تند مصرف و سوپرمارکتی آغاز نمود و با تلاش های بی وقفه همکاران جهت افزایش تنوع محصولات و استقبال مخاطبان خود به دلیل داشتن تجربه خوب خرید که نشان دهنده کیفیت بالای محصولات و ارائه خدمات وفادارسازی مشتری بود، توانست سهم بازار خود را گسترش داده و در دیگر صنف‌ها نیز ورود کند.
مزیت آلین لند
اعتماد

ضمانت در ارسال و تحویل بدون تاخیر سفارشات در زمان مقرر که نشان دهنده دقت بالای سیستم ارسال و همراهی همیشگی بخش ارتباط با مشتریان آلین لند خواهد بود .

عملکرد

تعهد به ضمانت مرجوع کردن کالا برای جلب اعتماد و رضایت هرچه بیشتر مشتریان می باشد.

پایداری

تداوم حضور در بازار با پشتوانه قوی با تنوع بالای محصولات موجود که نشان دهنده پایداریمان در این راه است.