مشاهده به عنوان مشبک لیست

موارد 1-24 از 39

صفحه‌ی
تا بر صفحه
تنظیم جهت نزولی
مشاهده به عنوان مشبک لیست

موارد 1-24 از 39

صفحه‌ی
تا بر صفحه
تنظیم جهت نزولی

خرید سشوار

برای داشتن ظاهر زیبا و آراسته، خرید سشوار حرفه‌ای و مناسب یک ضرورت است. فرقی نمی‌کند خانم هستید یا آقا، زیبایی موها و حالت آنها تاثیر بسیار زیادی بر زیبایی شما خواهد داشت. البته سشوار تنها نقش زیبایی را برای موهای شما ایفا نمی‌کند؛ بلکه با استفاده از یک محصول باکیفیت می‌توانید به سلامتی موهای خود هم کمک کنید.

قطعا سشواری که شما در خانه و برای خشک کردن یا حالت دادن به موها استفاده می‌کنید با محصولی که برای یک آرایشگر حرفه‌ای کاربرد دارد یکسان نیست. به دلیل استفاده‌ها و کاربردهای مختلف این وسیله، انواع بسیار مختلف و گوناگونی از آن تولید شده و در بازار قابل خریداری است. اما برای اینکه بتوانید راحت‌تر و دقیق‌تر تصمیم بگیرید؛ باید انواع مختلف سشوار را بشناسید و با کاربرد هر کدام آشنا باشید.

انواع سشوار

مهم‌ترین عامل اختلاف سشوار، کاربرد و قدرت آنهاست. انواع مختلف این محصول هم بر اساس همین ویژگی‌ها دسته‌بندی می‌شوند. معمولا سشوارهای مختلف در سه گروه سشوار خانگی، سشوار حرفه‌ای و سشوار مسافرتی قرار می‌گیرند.

    سشوار چرخشی: این محصولات ترکیبی از سشوار و برس هستند و به همین دلیل به راحتی و به صورت یک نفره هم می‌توانید موهای خود را حالت دهید. این مدل از جدیدترین محصولات موجود در بازار است و مزایای بسیاری دارد؛ از جمله اینکه نیازی به یادگیری براشینگ ندارید و می‌توانید با همین وسیله به آسانی موهای خود را صاف یا فر کنید. همچنین استفاده از این محصول بر خلاف مدل‌های قدیمی‌تر، به دلیل تولید گرمای کم، آسیب چندانی به موهای شما نمی‌زند و می‌توانید بدون مشکل از آن روی موهای مرطوب هم استفاده کنید.
  • سشوار پایه‌دار سالنی : محصولاتی که در آرایشگاه‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرند؛ بسیار قوی‌تر و البته گران قیمت‌تر از سشوارهای خانگی هستند. این مدل‌ها از یک موتور بسیار قوی استفاده می‌کنند و به همین دلیل می‌توانند حالت موهای شما را کاملا تغییر دهند. همچنین این سشوارهای دارای درجه‌های مختلفی هستند که برای انواع مو تغییر می‌کنند.
  • سشوار مسافرتی : سشوارهای مسافرتی همان طور که از اسمشان پیداست؛ بسیار کوچک بوده و برای سفر مناسب هستند. معمولا این کالاها بیشتر از یک یا دو درجه ندارند و جای کمی هم اشغال می‌کنند.

برندهای سشوار

سشوار را می‌توان یکی از مهم‌ترین محصولات آرایشی و بهداشتی دانست که تقریبا در هر خانه‌ای پیدا می‌شود. برندهایی مانند مک استایلر، رمینگتون، پرومکس، پارس خزر، کوئین و... از بزرگ‌ترین و معروف‌ترین تولید کنندگان سشوار هستند که محصولات آنها کیفیت بسیار بالایی دارد.

با توجه به ترندهای این کالا و استفاده از تکنولوژی‌های جدید در سشوارها و همچنین ارتباط مستقیم این محصول با سلامتی شما، بهتر است محصول مورد نظر خود را از برندهای معروف بخرید تا از جدیدترین و به روزترین تکنولوژی‌ها بهره‌مند شده و کمترین آسیب را به موی خود وارد کنید.