مشاهده به عنوان مشبک لیست

موارد 1-24 از 33

صفحه‌ی
تا بر صفحه
تنظیم جهت نزولی
مشاهده به عنوان مشبک لیست

موارد 1-24 از 33

صفحه‌ی
تا بر صفحه
تنظیم جهت نزولی

خرید اتو مو

یکی از ویژگی‌های موهای سالم و زیبا،‌ نداشتن وز است. به همین دلیل بسیاری از افراد برای صاف کردن موهای خود هزینه‌های هنگفتی می‌کنند. استفاده و خرید اتو مو، به شما این امکان را می‌دهد که در خانه و بدون صرف زمان و هزینه زیاد؛ موهای خود را صاف کنید و آنها را به حالت ایده‌آل درآورید. این وسیله برای انواع موها کاربردی است و به همین دلیل در هر خانه‌ای می‌توانید یک اتو مو پیدا کنید. محصولات جدیدتر، ویژگی‌ها و امکانات بسیار زیادی دارند و کمترین آسیب را به موهای شما وارد می‌کنند. به همین دلیل با خرید این محصولات می‌توانید موهایی درخشان و سالم‌تر داشته باشید.

انواع اتو مو

تنوع اتو مو بسیار زیاد است و تقریبا برای هر مدل مو یک مدل متفاوت وجود دارد. اما یکی از اصلی‌ترین تفاوت‌های اتوها با یکدیگر، در جنس صفحه آنهاست و به همین دلیل بر اساس جنس صفحه، انواع اتو مو در گروه‌های زیر دسته‌بندی می‌شوند:

  • اتو مو سرامیکی: این مدل اتوها، یکی از قدیمی‌ترین محصولات موجود در بازار هستند. البته نوع سرامیک به کار رفته در این محصولات تعیین کننده کیفیت و قیمت آنهاست؛ اما در مجموع می‌توان گفت که کیفیت این مدل اتوها نسبت به مدل‌های جدیدتر کمتر است و برای موهای آسیب دیده یا خیلی پرحجم توصیه نمی‌شوند. اتو موهایی که قیمت بسیار کمی دارند؛ معمولا سرامیکی هستند و بعد از چند بار استفاده روکش آنها از بین رفته و به ریشه و ساقه مو آسیب می‌زنند.
  • اتو مو تیتانیومی: آرایشگرهای حرفه‌ای و افرادی که موهای وز و حجیم خود را به سرعت لخت و درخشان می‌کنند؛ از این مدل محصولات استفاده می‌کنند. تیتانیوم نسبت به سرامیک زودتر گرم می‌شود و به همین دلیل کار کردن با آن راحت‌تر است. همچنین یکی دیگر از ویژگی‌های این محصولات، ‌تولید یون‌های منفی است که به سلامت و درخشندگی موها و جلوگیری از وز شدن آنها کمک می‌کند.
  • اتو مو تورمالینی: تورمالین یا کهربا، سنگی با خاصیت‌های شگفت انگیز است و روی صفحات سرامیکی اتو مو کشیده می‌شود تا باعث بسته شدن فولیکول مو و ایجاد کمترین آسیب شود. این روکش‌ها بسیار صاف و صیقلی هستند و به همین دلیل کمترین میزان فشار و کشش را در ساقه مو ایجاد می‌کنند. برای موهای نازک و یا موهای آسیب دیده، استفاده از این مدل محصولات بیشتر توصیه می‌شود.

قیمت اتو مو برندهای معتبر

علاوه بر تفاوت در جنس روکش‌ها و صفحات، اتو موها در ویژگی‌ها و قابلیت‌های دیگر هم با یکدیگر متفاوت‌اند. برخی از مدل‌ها امکان تغییر درجه حرارت را به شما می‌دهند و بعضی دیگر با انتشار بخار آب به نرمی و لطافت موها کمک می‌کنند. هر کدام از این عوامل در کنار عرض اتو مو باعث تفاوت در قیمت محصول خواهد شد.

از آن جا که سلامتی موها اهمیت بسیار زیادی دارد؛ بهتر است حتما به سراغ خرید از برندهای معتبر بروید که باعث آسیب رسیدن به ریشه و ساقه موها نمی‌شوند. اگرچه قیمت اتو مو برندهای معتبر نسبت به سایر مدل‌ها بالاتر است؛ اما هم طول عمر بالاتری دارند و هم بدون آسیب زدن به موها، بیشترین میزان صافی را برای شما فراهم می‌کنند. برندهایی مثل رمینگتون، پرومکس، کوئین و ارزوم با داشتن صفحات مقاوم و درجه بندی حرارتی، کار شما را برای صاف کردن موهای بسیار آسان می‌کنند.