مشاهده به عنوان مشبک لیست

موارد 1-24 از 412

صفحه‌ی
تا بر صفحه
تنظیم جهت نزولی
مشاهده به عنوان مشبک لیست

موارد 1-24 از 412

صفحه‌ی
تا بر صفحه
تنظیم جهت نزولی

خرید ادکلن

عطر و بوی شما، امضای شخصیت شما در برخورد با افراد مختلف است. داشتن رایحه‌ای خوش و منحصر بفرد؛ می‌تواند معرف شما به عنوان یک شخصیت خاص و محبوب باشد. برای اینکه با بوی خوب در ذهن افراد ماندگار شوید؛ خرید ادکلن و عطر مناسب اولین قدم است. انتخاب عطر و ادکلنی که بوی آن با شخصیت شما و تیپ کاری‌تان همخوانی داشته باشد و از ماندگاری بالایی هم برخوردار باشد؛ کار آسانی نیست. اما با صرف کمی زمان می‌توانید بهترین ادکلن‌ها را از سایت آلین لند با مناسبترین قیمت تهیه کنید.

اما تفاوت عطر و ادکلن در چیست؟

برای تهیه عطرها، از اسانس و مواد روغنی دیگر استفاده می‌شود. اما برای تهیه ادکلن، از ۲ تا ۵ درصد اسانس روغنی و درصد نسبتا زیادی الکل استفاده می‌شود. استفاده از الکل در ادکلن‌ها باعث شده که این محصولات دارای پخش بوی خوب اما ماندگاری کوتاه در حد ۲ ساعت باشند. به دلیل همین مسئله قیمت ادکلن هم نسبت به عطر پایین‌تر است و البته میزان بیشتری از آن هم در هربار، مورد استفاده قرار می‌گیرد.

خرید ادکلن اصل

یکی از مهم‌ترین مشکلات افراد هنگام خرید عطر و ادکلن، عدم اطمینان به اصل بودن آن است. با توجه به اینکه تعداد نمونه‌های تقلبی و فیک عطرها بسیار زیاد شده است و حتی بسیاری از افراد با خرید شیشه‌های عطر اصل خالی، محصولات تقلبی خود را به جای اصل می‌فروشند؛ تشخیص ادکلن اصل و غیر اصل به کار بسیار دشوار و حتی ناممکنی تبدیل شده است. بهترین و مطمئن‌ترین روش برای خرید ادکلن اصل یا عطر، تهیه آن از افراد و فروشگاه‌های مطمئن مانند آلین لند است.

خرید ادکلن تستر

عطر و ادکلن همواره به عنوان یک کالای لوکس و گران قیمت شناخته می‌شود. به همین دلیل در صورتی که رایحه عطر خود را دوست نداشته باشید؛ ضرر سنگینی را متحمل خواهید شد. خرید ادکلن تستر در چنین شرایطی به شما کمک خواهد کرد که از انتخاب خود مطمئن شده و سپس نمونه اصلی و بزرگ را بخرید. همچنین در صورت استفاده از ادکلن تستر، می‌توانید با هزینه کم چند مدل رایحه را امتحان کرده و بهترین نمونه از بین آنها را انتخاب نمایید. برندهایی مانند ، مدیا، پرستیژ، بیول و مای، ادکلن و عطرهای باکیفیتی را تولید می‌کنند که می‌توانید از آنها برای انتخاب رایحه خود استفاده کنید.

خرید عطر

هنگام خرید عطر، ابتدا از نوع رایحه مورد پسند خود مطمئن شوید. به طور مثال عطرهای خنک برای فصل گرما و عطرهای گرم برای فصول زمستان و پاییز مناسب است. همچنین بعضی از افراد رایحه‌های شیرین و برخی دیگر رایحه‌های تلخ را ترجیح می‌دهند. معمولا رایجه عطرها در دسته‌بندی زیر قرار می‌گیرد:

  • رایحه گل: عطرهایی که بوی گلی مثل مریم، رز، یاس و... دارند در این گروه قرار می‌گیرند.
  • رایحه چوب: عطرهایی با بوی چرم، چوب سوخته، قهوه و رایحه‌هایی از این دست، با عنوان رایحه چوب شناخته می‌شوند.
  • رایحه شرقی: عطرهای گرم و قوی که از ادویه‌ها در بوی خود استفاده کرده‌اند در این گروه قرار می‌گیرند. میخک، هل، دارچین، عود و... از جمله این رایحه‌ها هستند.
  • رایحه خوراکی: عطرهایی با بوی قهوه، شکلات، کارامل،‌ آب نبات، میوه و... شناخته می‌شوند؛ در این گروه هستند. البته بعضی از این رایحه‌ها به تازگی و در عطرهای فانتزی مورد استفاده قرار گرفته است.

خرید اسپری

بر خلاف عطر و ادکلن، شما می‌توانید اسپری را همیشه همراه خود داشته باشید و پس از رسیدن به محل کار یا باشگاه و... از آن برای خوشبو شدن استفاده کنید. همچنین اسپری‌ها دارای قیمت پایین‌تری نسبت به عطر و ادکل هستند و به همین دلیل شما می‌توانید نمونه‌های مختلفی از آن را بخرید. در سایت آلین لند؛ تنوع بالایی از اسپری‌ها از برندهای رکسونا، پرستیژ، مدیا و... قابل خرید هستند و می‌توانید رایحه مورد علاقه خود را از این طریق تهیه نمایید.