مشاهده به عنوان مشبک لیست

موارد 1-24 از 1139

صفحه‌ی
تا بر صفحه
تنظیم جهت نزولی
مشاهده به عنوان مشبک لیست

موارد 1-24 از 1139

صفحه‌ی
تا بر صفحه
تنظیم جهت نزولی

وسایل روشنایی، دیگر تنها برای فرار از تاریکی و روشن کردن فضای خانه استفاده نمی‌شوند؛ بلکه لوسترها و چراغ آویزها تبدیل به یکی از وسایل دکوراتیو در منزل شده‌اند و نقش اساسی در زیبایی محیط بازی می‌کنند. با نگاهی به طراحی‌های جدید و مدرن این محصولات می‌توان فهمید که این کالا حتی در برخی از خانه‌ها و فضاها، تبدیل به یک محصول لوکس و گران قیمت شده است. به غیر از محصولات لوکس، وسایل روشنایی مدل‌های مختلف دیگری هم دارند که بنا بر موقعیت، متراژ، سلیقه و نوع دکوراسیون و بودجه، اننتخاب می‌شوند. برای آشنایی بیشتر با انواع لوستر، در ادامه چند مدل شناخته شده را با هم بررسی می‌کنیم.

انواع لوستر

لوسترهای کلاسیک

از پرکاربردترین و محبوب‌ترین مدل‌های لوستر، نوع کلاسیک آن است. این مدل در پذیرایی خانه‌هایی با دکوراسیون کلاسیک ولوکس، بیشترین کارایی را دارد. معمولا در کنار این محصولات از آباژورهای بلند و گران قیمت هم برای تکمیل وسایل روشنایی خانه و ایجاد دکوراسیونی با حال و هوای شیک استفاده می‌شود. این لوسترها معمولا بدنه‌ای برنجی یا برنزی دارند و از انواع آویزها و لاله‌های کریستال برای تزئین آنها استفاده شده است. هر قدر به تعداد شاخه‌های این لوسترها اضافه شود؛ میزان شکوه و زیبایی آنها و در نتیجه قیمتشان افزایش پیدا خواهد کرد. برای فضاهای لوکس، استفاده از این سبک لوستر با تعداد شاخه‌های زیاد و البته جنس خاص کریستال‌ها و لاله‌ها، بسیار کاربردی است.

لوستر آشپزخانه و اتاق

این محصولات، کوچک‌تر از نوع کلاسیک هستند و البته قیمت پایین‌تری هم دارند. این لوسترها می‌توانند بسته به نوع دکوراسیون شما، سنتی یا مدرن یا ترکیبی از هر دو باشند. بسیاری از افراد برای بالای کانتر یا میز آشپزخانه، لوسترها و چراغ آویزهای مستطیلی را ترجیح می‌دهند.

لوسترهای مدرن

نسل جدید وسایل روشنایی، لوسترهای مدرن هستند که برای فضاهایی با حال و هوای مدرن و اسپرت طراحی شده‌اند. این محصولات معمولا ساده و مینیمال تولید می‌شوند تا بیشترین کارایی را در محیط‌های مختلف داشته باشند. این مدل محصولات، معمولا بدنه‌ای از جنس چوب یا سرامیک دارند. البته مدل‌های تلفیقی گاهی از طراحی مدرن در لوسترهایی از جنس برنجی هم استفاده می‌کنند.

لوستر سقفی مدرن

لوستر سقفی مدرن یکی از مدل‌های محبوب است که بدون سیم و کابل، مستقیما به سقف می‌چسبد. این مدل، معمولا به شکل گرد وبیضی تولید می‌شود و مثل مدل‌های کلاسیک، آویز و شاخه ندارد. بعضی از مدل‌های لوستر سقفی مدرن، از نوع کریستالی هستند و در نتیجه زیبایی و جلوه بسیار بیشتری دارند. معمولا این محصولات با لامپ LED کار می‌کنند و شما با کمک یک ریموت می‌توانید نوع نورپردازی و حتی رنگ آن را تغییر دهید.

لوسترهای مدرن آویزی

این مدل‌ها هم از دیگر محصولاتی هستند که می‌توانید برای فضاهایی با متراژ کم و دکوراسیون مینیمال یا اسپرت از آنها استفاده کنید. این لوسترها می‌توانند شاخه و آویز هم داشته باشند؛ اما به اندازه مدل‌های کلاسیک پر زرق و برق نیستند. بعضی از این مدل‌ها هم از چوب تهیه شده‌اند که فضایی گرم و صمیمی را به وجود می‌آورند.

برندهای لوستر

علاوه بر جنس بدنه، تعداد شاخه‌ها و نوع کریستال‌ها، عوامل دیگری هم بر قیمت این وسایل روشنایی موثرند. ایکیا و چشمه نور از معروف‌ترین برندهای لوستر هستند که محصولات متنوع و باکیفیتی تولید می‌کنند.

خرید آنلاین لوستر

شما می‌توانید از طریق سایت آلین لند خرید آنلاین لوستر را انجام دهید. تصاویر موجود از محصولات،‌ تمام جزئیات را در اختیار شما قرار داده و این امکان را به شما می‌دهند که بدون نگرانی از ظاهر کالای خریداری شده، انتخاب نهایی خود را انجام دهید.