مشاهده به عنوان مشبک لیست

موارد 1-24 از 264

صفحه‌ی
تا بر صفحه
تنظیم جهت نزولی
مشاهده به عنوان مشبک لیست

موارد 1-24 از 264

صفحه‌ی
تا بر صفحه
تنظیم جهت نزولی

کمتر خانه‌ای را می‌توان پیدا کرد که در آن از چراغ خواب و آباژور استفاده نشده باشد. این وسیله روشنایی، نه تنها برای نورپردازی زیبا و ملایم کاربرد دارد؛ بلکه کمک می‌کند دکوراسیون و محیط خانه به حالت ایده آل نزدیک‌تر شود. معمولا آباژورها در پذیرایی و چراغ خواب‌ها، در اتاق‌های خواب یا کار قرار می‌گیرند. از آنجا که این محصولات برای تمام سلیقه‌ها و نیازها تولید می‌شوند؛ تنوع بالایی از آنها را در مراکز فروش می‌توانید پیدا کنید. اگر برای دکوراسیون منزل خود نیاز به عنصری جذاب دارید؛ این محصولات می‌توانند برای شما مناسب باشند. همچنین اگر می‌خواهید بدون ایجاد مزاحمت برای اعضای خانواده، شب‌ها پیش از خواب کتاب بخوانید یا به امور شخصی خود رسیدگی کنید؛ می‌توانید از چراغ خواب‌ها استفاده کنید.

انواع چراغ خواب

آباژورهای ایستاده یا رومیزی، سنگی یا کریستال، مدرن یا کلاسیک و.... همه از انواع چراغ خواب هستند که مطابق نیاز جامعه به بازار عرضه شده‌اند. برای انتخاب بهترین محصول، باید ابتدا نوع دکوراسیون و نیاز خود و موارد کاربرد هر کالا را بشناسید.

چراغ خواب رومیزی

این چراغ‌ها بیشترین استفاده را دارند و معمولا روی میز کنار تخت قرار می‌گیرند. البته قرار دادن آنها روی میز تحریر هم می‌تواند منجر به استفاده از آنها برای انجام مطالعه و کار شود. این محصولات طراحی‌های بسیار زیبایی دارند و در انواع سنتی و کلاسیک می‌توانید آنها را تهیه کنید. جنس این چراغ‌ها هم بسته به سبک آنها،‌ می‌تواند از جنس شیشه و کریستال، چوب، سرامیک، پارچه و.... باشد.

چراغ خواب ایستاده

این دسته از محصولات هم در کنار تخت یا هر فضای دیگری و روی زمین قرار می‌گیرند. به همین دلیل برای فضاهای بزرگ و با دکوراسیون سنتی و کلاسیک، استفاده از این محصولات می‌تواند بسیار جذاب باشد. این دسته از کالاها معمولا دارای چراغ‌های بزرگتر و پرنورتری هستند و به همین دلیل می‌توانید برای ایجاد روشنایی ملایم تنها از آنها استفاده کنید.

چراغ خواب دیواری

این دسته از چراغ‌ها، روی دیوار نصب می‌شوند و نیازی به فضای جداگانه‌ای برای قرارگیری ندارند. گاهی به این چراغ‌ها دیوارکوب روشنایی هم گفته می‌شود. این محصولات معمولا با پخش نور ملایم در فضای اتاق، حس آرامش و آسودگی را تداعی می‌کنند.

خرید آباژور مدرن در آلین لند

اگر قصد دارید که با خرید این محصولات، علاوه بر تامین روشنایی، زیبایی را به خانه خود ببخشید؛ بهتر است به چند نکته توجه داشته باشید:

  • رنگ و طرح آباژور را شبیه به ظاهر سایر قسمت‌های اتاق یا خانه انتخاب کنید. از چراغی استفاده کنید که با لامپ مناسب با نیاز شما همحوانی داشته باشد.
  • اگر محل قرار گیری آباژور و چراغ خواب به شما نزدیک نیست؛ از محصولات هوشمند استفاده کنید که می‌توانید با ریموت، میزان نور و روشن و خاموش شدن آنها را تحت کنترل داشته باشید.

البته در حال حاضر، چراغ خواب‌ها و آباژورها دیگر محدود به مدل‌های تکراری نیستند و شما می‌توانید سنگ نمک، ریسه‌های چراغ،‌ محصولات شیشه‌ای و سه بعدی را جایگزین انواع قدیمی‌تر و معمول‌تر این محصولات کنید. استفاده از این نمونه‌های مدرن در کنار نمونه‌های کلاسیک‌تر، می‌تواند بسیار زیبا و جذاب بوده و فضای شما را بسیار خاص جلوه دهد. شما با خرید آباژور مدرن در آلین لند، به انواع محصولات از برندهای معتبری مثل ایکیا، BVK و چشمه نور دسترسی داشته باشید و بهترین را انتخاب کنید. همچنین این سایت به شما امکان می‌دهد با کمک عکس‌ها، دقیقا محصولات را با یکدیگر مقایسه نموده و سپس خرید خود را انجام دهید.