مشاهده به عنوان مشبک لیست

موارد 1-24 از 60

صفحه‌ی
تا بر صفحه
تنظیم جهت نزولی
مشاهده به عنوان مشبک لیست

موارد 1-24 از 60

صفحه‌ی
تا بر صفحه
تنظیم جهت نزولی

خرید پرده

یکی از اولین کارهای ساکنان جدید هر خانه، نصب پرده است. این وسیله مخصوصا در زندگی شرقی و سنتی جایگاه ویژه‌ای دارد؛ چرا که علاوه بر ایجاد دکوراسیون و محیطی زیباتر، نقش محافظت از خانه و ایجاد حریم خصوصی را هم بازی می‌کند. پرده‌ها تا سال‌های طولانی، تنها به یک صورت استفاده می‌شدند: یک آستر، پارچه‌ای از حریر یا تور و رویه‌ای برای زیبایی بیشتر از جنس مخمل و سایر جنس‌های گران قیمت؛ پرده‌ای بود که در بیشتر خانه‌ها دیده می‌شد.

اما امروزه پرده کاربری‌های جدید پیدا کرده است و نه تنها برای زیبایی و محافظت از حریم شخصی، بلکه به عنوان وسیله‌ای برای کنترل ورود نور و روشنایی به خانه هم مورد استفاده قرار می‌گیرد.

پرده های جدید پذیرایی

همان طور که اشاره شد؛ پرده‌ها دیگر تنها به مدل‌های کلاسیک و سنتی قبل محدود نمی‌شوند و انواع پرده های جدید پذیرایی راه خود را به خانه‌ها باز کرده‌اند. پرده‌های کلاسیک معمولا دارای «والان» هستند؛ اما در بسیاری از انواع جدید این قسمت دیده نمی‌شود. حتی بسیاری از پرده‌های جدید دیگر به صورت قرینه هم طراحی نمی‌شوند و در مدل‌های زیبا و مدرن عرضه می‌شوند.

البته باید پیش از سفارش پرده، توجه داشته باشید که سبک دکوراسیون و چیدمان شما چیست و درباره هدف اصلی‌تان از نصب پرده اطمینان حاصل کنید. بسیاری از افرادی که دیزاین مدرن را برای خانه و پذیرایی خود انتخاب می‌کنند؛ در هنگام انتخاب پرده به سراغ مدل‌های کلاسیک و چند لایه می‌روند. در حالی که استفاده از پرده‌های ساده و مینیمال از برندهای خارجی و ایرانی، علاوه بر بزرگ‌تر نشان دادن خانه‌های کوچک، هارمونی بالایی با دگوراسیون مدرن دارد.

خرید اینترنتی پرده

برای خرید و دوخت پرده، اندازه گیری طول و عرض پنجره‌ها بسیار مهم است و در بسیاری از موارد دیده شده که اندازه‌گیری نادرست می‌تواند منجر به عدم هماهنگی پرده و پنجره شود. به همین دلیل خیلی از افراد ترجیح می‌دهند که حضوری این کالا را بخرند.

اما خوشبختانه با تولید پرده‌های استاندارد و اندازه‌گیری دقیق ابعاد پنجره، می‌توانید بهترین مدل‌ها را از اینترنت خریداری کرده و نگران تمیزی دوخت و تحویل دیرهنگام و با تاخیر آنها نباشید.

کافی است هنکام اندازه‌گیری عرض پنجره، ده تا یست سانتی‌متر بیشتر از اندازه قاب را اندازه بگیرید. همچنین برای پرده‌های مدرن می‌توانید طول را از بالای پنجره تا سه سانتی‌متر مانده به زملن اندازه بگیرید. این ابعاد مناسب بیشتر مدل‌های پرده موجود در بازار هستند.

با خرید اینترنتی پرده همچنین شما مطمئن خواهید بود که پرده تحویل شده کاملا مشابه کاری است که عکس آن را دیده و سفارش داده‌اید.

مناسبترین قیمت پرده در آلین لند

اگر دوست دارید پرده‌های خانه خود را با مناسب‌ترین قیمت تهیه کنید؛ می‌توانید آنها را از سایت آلین لند سفارش دهید. در آلین لند جدیدترین مدل‌های پرده مخصوص اتاق خواب، اتاق نشیمن، محیط اداری و... را می‌توانید ببینید و محصول را دقیقا مطابق با عکس سایتو اندازه‌های نوشته شده تحویل بگیرید.

آلین لند مجموعه متنوعی از پرده‌های مدرن را هم جمع‌آوری کرده است که بسیار مناسب دکوراسیون‌های مینیمال هستند. پرده‌هایی از برندهای ایکیا، ایدی دیزاین و پرووال از محصولاتی هستند که می‌توانید آنها را با کمترین هزینه از آلین لند تهیه کنید.