مشاهده به عنوان مشبک لیست

موارد 1-24 از 190

صفحه‌ی
تا بر صفحه
تنظیم جهت نزولی
مشاهده به عنوان مشبک لیست

موارد 1-24 از 190

صفحه‌ی
تا بر صفحه
تنظیم جهت نزولی

خرید آینه دکوراتیو

آینه‌ها روح منزل و دریچه‌ای به بیرون هستند و به همین دلیل استفاده از آنها موجب زیبایی بیشتر خانه می‌شود. البته آینه‌ها تنها برای زیبایی استفاده نمی‌شوند و لزوم استفاده از آینه در خانه بر کسی پوشیده نیست. اما با خرید آینه دکوراتیو برای منزل، می‌توانید با یک تیر دو نشان بزنید و علاوه بر کاربرد معمول آینه، از آن برای تغییر چیدمان و فضا هم استفاده کنید. امروزه وجود انواع آینه در خانه به اندازه‌ای ضروری است که برای هر کدام از سبک‌های دکوراسیون، مدل‌های مختلفی از آینه دکوراتیو تولید شده است. آینه‌های فانتزی،‌ آینه‌های کلاسیک با قاب‌های چوبی،‌ استیل، برنزی یا پلاستیکی، آینه‌های قدی و آینه‌های پلکسی از انواع مختلف این محصولات هستند که در هر خانه‌ای برای روج بخشیدن به فضا استفاده می‌شوند.

آینه دکوراتیو

وجود آینه دکوراتیو در منزل علاوه بر اینکه سلیقه شما را نشان می‌دهد؛ به روشن کردن خانه و بزرگ‌تر نشان دادن آن هم کمک می‌کند. بسیاری از طراحان دکوراسیون برای خانه‌های کوچک با پنجره‌های کم، از آینه استفاده می‌کنند این کمبود را به زیبایی جبران کنند. آینه‌های دکوراتیو در تمام قسمت‌های منزل کاربرد دارند. به طور مثال، آینه با قاب پلاستیکی یا رزین معمولا در سرویس‌های بهداشتی استفاده می‌شود.

آینه‌های فانتزی و بدون قاب با طرح‌های مختلف هم روی دیوارهای اتاق خواب یا نشیمن چسبانده می‌شوند. این آینه‌ها معمولا از چند قسمت کوچک تشکیل شده‌اند که همگی در کنار هم، یک طرح زیبا را به نمایش می‌گذارند. چند پرنده یا ستاره، نوت‌های موسیقی و اشکال هندسی از جمله این طرح‌ها هستند.

آینه قاب دار با مدل‌های فاخر و کلاسیک و قاب چوبی یا برنزی، معمولا برای پذیرایی و محیط‌های اداری و کاری کاربرد دارد. البته استفاده از آینه قدی هم در فضای پذیرایی بسیار رایج است و به زیبایی محیط بسیار کمک می‌کند.

آینه‌های پلکسی هم یکی دیگر از انواع آینه دکوراتیو هستند که رواج زیادی پیدا کرده‌اند. پبکسی جنسی شبیه به آینه دارد اما کیفیت و شفافیت تصویر در آن به این اندازه نیست. اما ویژگی مثبت پلکسی در سبک بودن و نشکستن آن است. بنابراین بسیاری از افراد ترجیح می‌دهند برای اتاق بچه‌ها و محل‌هایی که احتمال خطر در آنها وجود دارد از این مدل محصولات استفاده کنند.

قیمت آینه دکوراتیو

قیمت آینه دکوراتیو به عواملی مانند اندازه آن، جنس قاب و ابعاد و طرح آینه بستگی دارد. البته معمولا قیمت آینه دکوراتیو نسبت به وسایل تزئینی دیگر مانند انواع تابلو و ساعت‌های خاص پایین‌تر است. علاوه بر اینکه این محصولات به غیر از زیبایی، کاربردهای دیگری هم دارند.

علاوه بر مدل‌های گفته شده، شما می‌توانید برای زیبایی بیشتر خانه و استفاده از این کالا،‌ به سراغ خرید آینه و کنسول هم بروید. این مدل از محصولات برای چیدمان منزل بسیار مناسب هستند. همچنین می‌توانید وسایل مورد نظر خود را روی کنسول بگذارید و برای آماده شدن جلوی آینه زحمت کمتری را متحمل شوید. البته قیمت آینه کنسول معمولا نسبت به سایر مدل‌ها بیشتر است؛ اما باید به کاربرد چند منظوره آن هم توجه داشته باشید.

کیفیت خود آینه هم یکی دیگر از عوامل موثر بر قیمت است. همان طور که می‌دانید؛ آینه همان شیشه جیوه اندود است. میزان جیوه و نوع آن،‌ یکی از عوامل مهم در شفافیت آینه و بر قیمت تاثیر گذار است. همچنین تخت بودن آینه یا محدب و مقعر بودن آن هم می‌تواند منجر به قیمت‌های متنوعی شود.

خرید آینه دکوراتیو در آلین لند

فروشگاه اینترنتی آلین لند با فراهم کردن مجموعه گسترده‌ای از محصولات تزئینی و دکوراسیونی، به شما امکان می‌دهد که بهترین محصولات را انتخاب کنید. شما می‌توانید آینه دکوراتیو را هم از آلین لند و از برندهای بسیار معتبر و خوشنامی مانند تاتی هوم، رخ، خونه خاص، ایران گلسکو، کاریزنو و... تهیه کنید.