مشاهده به عنوان مشبک لیست

موارد 1-24 از 75

صفحه‌ی
تا بر صفحه
تنظیم جهت نزولی
    • 10٪ تخفیف
    بخاری برقی مدل KH-6601W-KH-6603B کاخلر
    از حداقل ‎879,300 تومان
مشاهده به عنوان مشبک لیست

موارد 1-24 از 75

صفحه‌ی
تا بر صفحه
تنظیم جهت نزولی

گرما و آسایش در خانه

گرم کردن فضای خانه و محیط کار و ایجاد دمای مطبوع، یکی از مهم‌ترین کارها برای ایجاد احساس آرامش و بالا بردن آرامش و راندمان کاری است. بخاری برقی، هیتر برقی و شومینه برقی،‌ از بهترین انتخاب‌ها برای گرم کردن فضاهای مختلف هستند. با انتخاب درست و بجای وسایل گرمایشی، علاوه بر رفع سرما، امنیت محیط هم تامین شده و هزینه کمتری هم بابت مصرف انرژی و خرید مسایل مختلف می‌پردازید. برای تهیه محصولی که بیشترین کاربرد را برای شما داشته باشد؛ باید مدل‌های مختلف این کالا را بشناسید.

بخاری برقی

بخاری‌های برقی، مدل‌های بسیار متنوع و مختلفی دارند که قیمت و کارایی آنها با هم متفاوت است. شناخته شده‌ترین مدل‌های بخاری برقی عبارتند از:

  • بخاری برقی فن دار: این مدل بخاری‌ها، دارای فن‌هایی هستند که گرمای ایجاد شده را در محیط پخش می‌کنند. این فن‌ها در جهت‌های مختلفی قرار دارند و بنابراین در مدت کوتاهی می‌توانند تمام فضا را گرم کنند.
  •  بخاری برقی با گرمای تابشی: روش ایجاد گرما در این محصولات، مدل تابشی است. یغنی با استفاده از اشعه فروسرخ، قسمت کوچکی را گرم می‌کنند. از این کالا بیشتر در زیر میزهای اداره برای گرم کردن پا و یا ایجاد حرارت در قسمت‌های کوچک و محدود استفاده می‌شود.

هیتر برقی

در هیترهای برقی، معمولا المنت‌هایی قرار گرفته‌اند که با عبور جریان الکتریکی، ایجاد گرما و حرارت می‌کنند. گرمای این المنت‌ها در محیط پخش شده و تمام فضا را گرم می‌کند. هیتر برقی هم مانند بخاری، در انواع فن‌دار و بدون فن تهیه می‌شود. مدل‌های فن دار، گرمای المنت‌ها را در جهت‌های مختلف در اتاق پخش می‌کنند و به سرعت فضاهای کوچک را گرم خواهند کرد.

خرید بخاری برقی کم مصرف

بخاری برقی یا هیتر برقی، به خوبی می‌تواند فضاهایی را که به گاز یا سیستم گرمایشی مرکزی دسترسی ندارند؛ گرم کند. اما یکی از مشکلاتی که باعث می‌شود بسیاری از افراد به سراغ این گزینه نروند؛ مصرف بالای انرژی توسط آنهاست. با بهینه سازی و پیشرفت صنعت، بخاری‌های الکترونیکی جدید؛ مصرف انرژی بسیار کمتری نسبت به مدل‌های قدیمی دارند و حتی با انتخاب یک محصول مناسب، می‌توانید در هزینه‌های خود صرفه جویی کنید.

برای اینکه محصولی مقرون به صرفه تهیه کنید؛ بهتر است با توجه به محیطی که می‌خواهید آن را گرم کنید و دمای محل زندگی خود؛ بخاری برقی با اندازه مناسب بخرید. هرچه اندازه بخاری بزرگ‌تر باشد؛ میزان گرمایش و البته مصرف انرژی آن بیشتر است. بنابراین اگر می‌خواهید فضای محدود و کوچکی را گرم کنید؛ بهتر است از یک بخاری برقی رومیزی استفاده کنید. علاوه بر اندازه، داشتن درجه تنظیم حرارت هم باعث صرفه جویی در مصرف برق و هزینه‌های شما خواهد شد.

انتخاب محصولاتی از برندهای معروف و شناخته شده مثل بلانتون، تک الکتریک، پارس خزر، ویداس، کاخلر و... هم می‌تواند به کاهش هزینه برق شما کمک کرده و در عین ایجاد گرمای مناسب،‌ از هدررفت انرژی هم جلوگیری کند.

مناسبترین قیمت انواع بخاری برقی از برندهای معتبر

در فروشگاه اینترنتی آلین لند؛ انواع بخاری و هیتر برقی از برندهای معتبر با مناسب‌ترین قیمت عرضه می‌شوند و شما می‌توانید پس از بررسی کامل همه مشخصات فنی و خواندن نظریات سایر کاربران و متخصصان، محصولی متناسب با بودجه و نیاز خود را تهیه کرده و آن را درب منزل تحویل بگیرید.