مشاهده به عنوان مشبک لیست

موارد 1-24 از 87

صفحه‌ی
تا بر صفحه
تنظیم جهت نزولی
مشاهده به عنوان مشبک لیست

موارد 1-24 از 87

صفحه‌ی
تا بر صفحه
تنظیم جهت نزولی

خرید کولر آبی

در گرمای تابستان، استفاده از کولر باعث ایجاد هوای مطبوع و احساس آسایش شده و امکان فعالیت بیشتر و راحت‌تر را فراهم می‌کند. موتور کولرهای آبی معمولا در پشت بام یا تراس و بالکن قرار می‌گیرند و بنابراین فضای خانه را محدود نمی‌کنند. استفاده از این وسایل سرمایشی، در محیط‌های خشک و گرم بسیار مناسب است و باعث تهویه مناسب می‌شود.

بهترین نوع کولر آبی

کولرهای آبی، در دو نوع پرتابل (قابل حمل) و ثابت قابل تهیه هستند. کولرهای آبی ثابت، در فضای بیرون قرار می‌گیرند و قدرت بالایی دارند. البته مصرف آب نسبتا بالای این کولرها باعث می‌شود در مناطق کم‌آب و یا محل‌هایی با فشار کم، بازدهی کولر کم شود. باددهی این کولرها از طریق کانال‌های هواست که درون ساختمان تعبیه شده‌اند. برندهای آبسال، انرژی و جنرال صنعت، این نوع کولرها را تولید می‌کنند.

کولرهای پرتابل، قابل حمل هستند و می‌توانید هر کجا هستید آن را با خود ببرید. این مدل کولرها حتی هنگام قطعی آب هم قابل استفاده هستند؛ چرا که شما می‌توانید به صورت دستی هم مخزن آنها را پر کنید. البته معمولا کولرهای ابی پرتابل، قابلیت اتصال به شلنگ آب و یا پمپ را هم دارند.

بهترین نوع کولر آبی، مدل سلولزی است. همان طور که می‌دانید؛ نحوه کارکرد کولر آبی به این صورت است که با عبور هوا از روی پوشال‌های خیس، هوای خنک ایجاد شده و از طریق کانال به خانه وارد می‌شود. اما استفاده از پوشال معایب زیادی دارد. از جمله اینکه پوشال باید به صورت مداوم چک و تعویض شود. همچنین پوشال بعد از مدت کوتاهی پیوستگی خود را از دست داده و در نتیجه راندمان کولر افت می‌کند. اما در کولرهای سلولزی، از پد سلولزی به جای پوشال استفاده می‌شود و در نتیجه این مشکلات وجود نخواهند داشت. در کولرهای سلولزی، هوا چند درجه خنک‌تر از نوع پوشالی خواهد بود و آلودگی‌های هوا و میکروب‌ها هم وارد محیط خانه نخواهند شد.

قیمت کولر آبی در آلین لند

عواملی که روی قیمت و هزینه کولر تاثیرگذار هستند؛ عبارتند از نوع هوادهی، برند، گنجایش، میزان مصرف انرژی و سایر موارد. در فروشگاه آلین لند،‌ کولرهایی از برندهای معتبر آبسال، انرژی، جنرال صنعت و... با بهترین قیمت عرضه می‌شوند. به دلیل وجود تخفیف‌ها و گارانتی معتبر، قیمت کولر آبی در آلین لند نسبت به سایر فروشگاه‌ها مناسب‌تر است و همچنین از بابت اصالت کالا هم نگرانی نخواهید داشت.

شما می‌توانید از بین تنوع بالای محصولات موجود در این سایت، بهترین کولر آبی را انتخاب کنید. هنگام خرید؛ حتما به قدرت آن و متراژ محیط مورد نظر توجه کنید تا بتوانید بهترین و به‌صرفه‌ترین کولر را تهیه نمایید. همچنین با خرید از برندهای معتبر، برای سرویس و تعمیرات کولر آبی دچار مشکل نخواهید شد.

خرید آنلاین کولر آبی

در فوشگاه آلین لند شما می‌توانید پس از مشاهده مشخصات کالاهای مختلف و مقایسه آنها با یکدیگر، خرید آنلاین کولر آبی با بهترین قیمت را انجام دهید. خرید شما همراه با ضمانت‌نامه معتبر خواهد بود و با توجه به خرید از برندهای معتبر، در تابستان هر سال نیازی به تعمیرات کلی و گسترده کولر خود نخواهید داشت.