مشاهده به عنوان مشبک لیست

9 مورد

تا بر صفحه
تنظیم جهت نزولی
مشاهده به عنوان مشبک لیست

9 مورد

تا بر صفحه
تنظیم جهت نزولی

خرید مایکروفر

مایکروفر یک وسیله چندکاره و عصای دست افرادی است که فرصت چندانی برای آشپزی و رسیدگی به منزل ندارند. مایکروفر به شما در یخ زدایی مواد غذایی منجمد مثل گوشت، سبزیجات و حتی ناگت و پیتزا کمک می‌کند. همچنین با کمک این وسیله برقی شما می‌توانید در چند دقیقه غذای خود را گرم کنید یا حتی هر غذایی را به راحتی آماده کنید. البته وسایل دیگری با کاربردهای مشابه هم در بازار موجود هستند. سولاردام، آون توسترها و مایکروویو، از جمله محصولاتی هستند که در همان دسته قرار می‌گیرند اما اختلافاتی هم با یکدیگر دارند.

فرق مایکروفر با مایکروویو

مایکروویو از دو کلمه مایکرو به معنی کوچک و ویو به معنی اشعه تشکیل شده است. در این محصول از اشعه‌هایی با طول موج کوتاه برای گرم کردن و پخت مواد غذایی استفاده می‌شود. البته این اشعه‌ها فقط وقتی در مایکروویو بسته باشد ساطع می‌شوند و بنابراین نیازی نیست نگران انتشار این اشعه‌ها به بیرون باشید.

اما در ماکروفر، علاوه بر مگنترون که اشعه تولید می‌کند؛ یک المنت هم وجود دارد که گرما تولید می‌کند. این امکان باعث شده که همه میکروب‌های مواد غذایی در مایکروفر از بین بروند اما خاصیت آنها مثل ویتامین‌ها و مواد مغذی باقی بماند. شما در دستگاه‌های امروزی می‌توانید انتخاب کنید که مایکروفر با کدام برنامه کار کند و به این ترتیب می‌توانید غذا را در کم‌ترین زمان به صورت کامل بپزید.

فرق مایکروفر و سولاردام

سولاردام یکی از جدیدترین مدل‌ها در وسیله‌های پخت و پز برقی است که از تکنولوژی‌های مدرن و مطمئن در ساخت آن استفاده شده است. سولاردام همان سیستم پخت در مایکروفر را دارد؛ البته المنت‌های نوری هم به این سیستم اضافه شده‌اند. این المنت‌های نوری، امواجی را از همین جنس تولید می‌کنند که خاصیت نفوذ بالا در مواد غذایی را دارند و به پخت یکنواخت و عمیق غذاها کمک می‌کنند. همین ویژگی‌ها در سولاردام باعث شده که این وسیله برای پخت انواع غذاها بسیار مناسب باشد و باعث پخت کامل بدون تغییر در مزه و ظاهر آنها شود.

خرید مایکروویو

خرید مایکروویو یا مایکروفر به شما کمک می‌کند که در کوتاه‌ترین زمان، پخت و پز مواد غذایی یا آماده‌سازی آنها را انجام دهید. علاوه بر این، معمولا مایکروویوها اندازه کوچکی دارند و به همین دلیل می‌توانید در هر کجا آنها را جا بدهید. همچنین این وسیله‌ها قابلیت جابجایی هم دارند و می‌توانید به راحتی در هنگام اقامت چند روزه با خودتان به محل سکونت جدید ببرید.

البته از آنجا که برندها و مدل‌های مایکروفرها و مایکروویوها بسیار متنوع هستند؛ بهتر است حتما به چند مورد هنگام خرید توجه داشته باشید:

واحد اندازه‌گیری ظرفیت مایکروفر لیتر است. اگر تعداد اعضای خانواده شما کم است؛ بهتر است برای صرفه‌جویی در انرژی و اشغال فضای کمتر، به سراغ مایکروفرهایی با ظرفیت کمتر بروید. برنامه‌ها و منوهای مایکروفرها و مایکروویوهای امروزی بسیار پیچیده هستند. اگرچه دقت کردن به امکانات و ویژگی‌های هر دستگاه اهمیت زیادی دارد؛ اما بهتر است بیشتر به المنت‌ها و ظرفیت محصول توجه کنید.

برندهای ال جی، سامسونگ، بوش، اسنوا و... با تولید این محصولات در مدل‌های مختلف، انتخاب وسیله مناسب را آسان‌تر کرده‌اند. شما می‌توانید در سایت آلین لند کالای مورد نظرتان را از بین سایر محصولات انتخاب کرده و با مناسب‌ترین قیمت، درب منزل تحویل بگیرید.