مشاهده به عنوان مشبک لیست

موارد 1-24 از 78

صفحه‌ی
تا بر صفحه
تنظیم جهت نزولی
مشاهده به عنوان مشبک لیست

موارد 1-24 از 78

صفحه‌ی
تا بر صفحه
تنظیم جهت نزولی

یکی از پرمصرف ترین مواد غذایی گوشت مرغ است. گوشت مرغ ارزش غذایی بالایی دارد و به دلیل دارا بودن ویتامین های سی ، B6 ، نیاسین، تامین، ویتامینB12 ، ویتامین E، ویتامین D، فولات و ویتامین K برای سلامتی مفید است. گوشت مرغ در بسیاری از خورشت ها، سالادها ها و غذاها مورد استفاده استفاده قرار میگیرد مانند سالاد سزار، سوپ مرغ، سوخاری مرغ، خورشت ها . گوشت مرغ نسب به گوشت قرمز کلسترول و چربی کمتری دارد. برای افرادی که دارای فشار خون و چربی خون هستند استفاده از گوشت ماهی و مرغ به جای گوشت قرمز توصیه می شود. البته باید به این نکته توجه داشت اگرچه گوشت مرغ کلسترول کمتری دارد ولی اگر مرغ با پوست و روغن های ترانس سرخ شود باعث بالارفتن کلسترول آن می شود. مصرف گوشت مرغ خطر ابتلا به سرطان روده بزرگ را کاهش می دهد.

خرید آنلاین گوشت مرغ

گوشت مرغ سرشار از پروتئین است که برای عضله سازی بسیار مفید است و به همین دلیل در وعده های غذایی تمام ورزشکاران وجود دارد.کسانی که فشار خون بالایی دارند می توانند با جایگزین کردن گوشت مرغ به جای گوشت قرمز فشارخون خود را کنترل کنند.لازم به ذکر است مدت نگهداری مرغ در یخچال 1 تا 2 روز است . البته برای مرغ پخته این زمان می تواند 3 تا 4 روز باشد. اگر شما نیاز دارید که بیشتر از چند روز مرغ را نگهداری کنید بهتر است آن را در فریزر قرار دهید. قطعات گوشت مرغ خام را می توان تا 9 ماه در فریزر نگهداری کرد. خرید گوشت مرغ به صورت اینترنتی کار را برای شما آسان کرده است. بدون ماندن در ترافیک و یا شلوغی فروشگاه ها با جستجو در میان برندهای گوشت مرغ، خریدتان را به سادگی انجام دهید و از تخفیفات و جشنواره های آلین لند بهره مند شوید.

قیمت گوشت مرغ

با توجه به شرایط بازارآلین لند در تلاش است تا بهترین قیمت گوشت مرغ را به شما کاربران عزیز ارائه دهد. با توجه به اینکه گوشت مرغ یکی از کالاهای مصرفی ضروری است بسیار مهم است همه افراد امکان خرید آن را داشته باشند. طبع مرغ نسبتا سرد است و افراد سرد مزاج بهتر است مرغ را همراه با ادویه های گرم، زنجبیل، ترخون، مرزه مصرف کنند. ارزش غذایی هر 100 گرم سینه مرغ 195 کالری است و حدود 7 گرم چربی و 29 گرم پروتئین است. ارزش غذایی هر 100 گرم ران مرغ 245 کالری است که حدود 15 گرم چربی و 24 گرم پروتئین را شامل می شود.

خرید گوشت مرغ با بهترین قیمت

یکی از مزایای خرید اینترنتی، خرید گوشت مرغ با مناسب ترین قیمت و امکان بررسی قیمت برندهای مختلف و خرید آسان می باشد. بسیاری از افراد در بسیاری از غذاهای خود گوشت مرغ را جایگزین گوشت قرمز کرده اند. این افراد حتی غذاهایی مانند خورشت قرمه سبزی یا قیمه که اغلب با گوشت قرمز پخته می شود را نیز با گوشت مرغ آماده می کنند. با توجه به خواصی که گوشت مرغ نسبت به گوشت قرمز دارد پرمصرف تر است و خریدار بیشتری دارد. گوشت مرغ در تهیه سوسیس و کالباس خانگی نیاز بسیار مورد استفاده قرار می گیرد و نیز ارزش غذایی بیشتری نسبت به نوع آماده دارد.