مشاهده به عنوان مشبک لیست

موارد 1-24 از 79

صفحه‌ی
تا بر صفحه
تنظیم جهت نزولی
    • 20٪ تخفیف
    نخود دلزا 900 گرمی
    امتیاز:
    100%
    قیمت ویژه ‎53,500 تومان قیمت عادی ‎66,850 تومان
مشاهده به عنوان مشبک لیست

موارد 1-24 از 79

صفحه‌ی
تا بر صفحه
تنظیم جهت نزولی

مصرف حبوبات به دلیل داشتن مواد غذایی سرشار از پروتئین توصیه می شود . بعد از پروتئین حیوانی حبوبات ارزش غذایی بالایی دارند . افرادی که رژیم های گیاهی دارند و یا توانایی خرید گوشت را ندارند میتوانند حبوبات را جایگزین مصرف گوشت کنند و بدین منظور بهتر است از انواع حبوبات مصرف شود تا آمینو اسید بیشتری به بدن شخص برسد . در میان حبوبات ، لوبیا نسبت به سایر آن پروتئین و فیبر بالاتری دارد که ورزشکاران در وعده های غذایی خود بیشتر لوبیا مصرف می کنند. خوردن حبوبات در وعده های غذایی هضم غذا را ساده تر می کند . با مصرف حبوبات به سلامت قلب خود کمک کنید و قند خونتان را در یک سطح مشخصی ثابت نگه دارید .

انواع حبوبات

حبوبات انواع مختلفی دارد. مثلا لوبیا با توجه به نوع مصرف دارای تنوع زیادی است و در غذاهای مختلف مورد استفاده قرار میگیرد. لوبیا چیتی که یکی از محبوب ترین انواع لوبیاهاست که سرشار از آمینو اسید است و جایگزین خوبی به جای مصرف گوشت است . لوبیا چیتی در انواع خورشت ها و نیز سالاها و آش ها مورد استفاده قرار می گیرد. لوبیا چشم بلبلی که بیشتر مصرف آن در غذای لوبیا پلو است. لوبیا قرمز به دلیل داشتن طبع گرم دارای خواصی مانند مسهل ، پایین آوردن فشار خون و کلسترول خون است . لوبیا سیاه که کمتر مورد استفاده قرار میگیرد منبع خوبی از آهن ، پروتئین ، فیبر ، فسفر ، کلسیم ، زینک سدیم و... است .سایر مدل های لوبیا کمتر مورد استفاده قرار میگیرد. عدس نیز سرشار از اسید فولیک است و منبع غنی از آهن که به افرادی که کم خونی دارند مصرف آن توصیه می شود. همچنین به دلیل فیبرهای رژیمی که دارد برای کنترل دیابت نیز توصیه می شود. استفاده از ماش برای جوان سازی پوست ، به عنوان لایه بردار پوست و نیز کاهش چین و چروک توصیه می شود . همچنین به بهبود دستگاه گوارش ، تقویت حافظه ، سیستم ایمنی بدن ، بهبود عملکرد کبد ، کنترل فشار خون و... کمک می کند. نخود نیز مانند سایر حبوبات خواص بسیاری دارد . منگنز موجود در نخود به شادابی پوست و از بین بردن چین و چروک های پوست کمک می کند . درمان عفونت قارچی ، کاهش وزن ، جلوگیری از ریزش موی سر و بهبود عملکرد قلب از دیگر خواص مصرف نخود است. لپه از محبوب ترین انواع حبوبات است . مصرف لپه برای کنترل فشار خون ، جلوگیری از کم خونی ، کمک به رشد ، کمک به کاهش وزن ، کاهش کلسترول ، کمک به ایمنی بدن ، کاهش حساسیت سولفوریک ، هضم بهتر ، سلامت قلب و عروق ، تنظیم سطح قند خون ، کاهش ریسک سرطان و.. توصیه می شود.

بهترین نوع حبوبات

حبوبات نیز مانند دیگر محصولات از لحاظ کیفیت و طعم و پخت سریع انواع مختلفی دارد . ممکن است بعضی از آن ها دارای زمان پخت بالایی باشند و یا اینکه بعد از پخت طعم خوبی را نداشته باشند. در آلین لند با خیال راحت حبوبات مصرفی خود را خریداری کنید چرا که تمام محصولات از برندهای با کیفیت ارائه می شود . با خرید آنلاین حبوبات از آلین لند دغدغه کیفیت حبوبات مصرفی تان را نداشته باشید. مصرف حبوباتی مانند لوبیا ، نخود ، عدس ، ماش ، لپه را در وعده های غذایی خود بگنجانید چرا که بهترین نوع حبوبات هستند که خواص بالایی را دارند.

خرید اینترنتی حبوبات

امروزه خرید آنلاین به یک ضرورت تبدیل شده است چرا که با وجود مشغله های زیاد کاری برای خرید اقلام مصرفی مورد نیاز بهترین راه خرید آنلاین است . برای خرید اینترنتی حبوبات با توجه به اینکه نیازی به حضور فیزیکی نیست در زمان و هزینه شما صرفه جویی می شود. شما می توانید با یک جستجوی کوتاه در زمان کوتاهی اقدام به خرید حبوبات مصرفی تان کنید بدون اینکه زمانتان در ترافیک یا در صف خرید فروشگاه ها سپری شود.