شیر

مشاهده به عنوان شبکه ای لیست

موارد 1-24 از 80

صفحه
در صفحه
تنظیم نزولی
مشاهده به عنوان شبکه ای لیست

موارد 1-24 از 80

صفحه
در صفحه
تنظیم نزولی

شیر به دلیل داشتن کلسیم بالا برای پوکی استخوان بسیار موثر است. نوشیدن شیر در سن رشد کودکان و نوجوانان تاثیر بسزایی در رشد و قوی شدن استخوان هایشان در سنین بالاتر دارد. برای حفظ سلامتی خود بهتر است نوشیدن شیر را به یک عادت روزمره تبدیل کنید. بهترین زمان مصرف شیر قبل از خواب است در صورتیکه دچار دل درد و نفخ نمی شوید چرا که در حین خواب بدن فرصت کافی دارد تا کلسیم و پروتئین مورد نیاز خود را از شیری که میل کرده اید تامین کرده و از آن جایی که شیر حاوی تریپتوفان است به داشتن خوابی آرام و به شما کمک می کند. شیر در انواع طعم های مختلف برای ذائقه های مختلف تولید می شود. شیرهای پاکتی با طعم شیرموز، شیر قهوه، شیر عسل، شیر توت فرنگی، شیر مالت، شیر نارگیل، شیر کاکائو که گزینه مناسبی است برای افرادی که طعم شیر را به تنهایی دوست ندارند. هر 100 گرم شیر حاوی 50 کالری است که اگر از نوع شیر پرچرب باشد هر 100 گرم آن حاوی 60 کالری است.

خرید شیر میهن

تحقیقات نشان داده که افرادی که به صورت روزانه شیر مصرف می کنند به نسبت افرادی که اصلا شیر نمی نوشند کاهش وزن موفق تری را می توانند داشته باشند. مصرف شیر در کاهش استرس نقش مهمی دارد همچنین برای خانم هایی که از سندروم پیش از قاعدگی رنج می برند مصرف شیر باعث آرامش و کاهش درد در طی چرخه قاعدگی می شود. با توجه به اهمیت مصرف شیر در هر دورانی بهتر است مصرف آن را در برنامه غذایی تان قرار دهید. خرید شیر میهن می تواند یک انتخاب درست در میان سبد خریدتان باشد.

خرید شیر روزانه

شیر خواص زیادی دارد. افرادی دیابتی نوع 2 می توانند با خوردن شیر در صبح سطح قند خون خود را کنترل کنند. شیر سرشار از مواد مغذی مثل ویتامین D ، ایمونوگلوبولین و پروبیوتیک هاست که باعث تقویت سیستم ایمنی می شود و نیز ابتلا به آلرژی را کاهش می دهد. همچنین ویتامین D موجود در شیر از تولید سروتونین که هورمون مربوط به خلق و خو است حمایت می کند. مصرف شیر برای کودکان بسیار اهمیت دارد چرا که شیر سرشار از ویتامین های B است که باعث بهبود عملکرد مغز می شود. شیر به دلیل داشتن منیزیم و پتاسیم به کاهش فشار خون و افزایش جریان خون به اندام های بدن کمک می کند. شیر به دلیل داشتن پروتئین، مواد معدنی و کلسیم برای رشد مو مفید است و به عنوان یک مرطوب کننده به ترمیم موهای آسیب دیده کمک می کند. بنابراین خرید شیر روزانه برای داشتن سلامتی کودکان و بزرگسالان توصیه می شود.