مشاهده به عنوان مشبک لیست

موارد 1-24 از 103

صفحه‌ی
تا بر صفحه
تنظیم جهت نزولی
    اتو بخار مدل KH803 کاخلر
    از حداقل ‎1,293,000 تومان
مشاهده به عنوان مشبک لیست

موارد 1-24 از 103

صفحه‌ی
تا بر صفحه
تنظیم جهت نزولی

انواع اتو بخار

بدون شک یکی از مهم‌ترین وسایل برقی در هر خانه‌ای، اتو بخار است. بدون این وسیله، اعضای خانواده با ظاهری نامرتب و نامناسب در اجتماع ظاهر خواهند شد. پیدا کردن و انتخاب اتویی که تمام نیازهای شما را برآورده کند و با بودجه‌تان همخوانی داشته باشد کار آسانی نیست. به همین دلیل باید حتما ویژگی‌های فنی و قابلیت‌های انواع مختلف اتو را از قبل بررسی کنید. انواع اتو بخار موجود در بازار بسیار گسترده است و هر کدام قابلیت‌های خاص خود را دارند. اما محبوب‌ترین و پرکاربردترین اتوها موارد زیر هستند:

  • ا تو بخار دستی و مخزن‌دار: محصولاتی که تقریبا در تمام خانه‌ها می‌توانید یکی از آنها را پیدا کنید از همین نوع است. تقریبا تمام برندها مثل بلانتون، برلیانت، پارس خزر، میگل، بایترون، فیلیپس، بوش و... این مدل اتوها را تولید می‌کنند. وجود یک مخزن آب باعث می‌شود بتوانید تعداد بیشتری از لباس‌ها را با یک بار پر کردن مخزن اتو کنید. تفاوت این محصولات با هم در قدرت پرتاب بخار، درجه‌های روی اتو، برنامه‌ها و از همه مهم‌تر جنس کف اتو است. در گذشته بیشتر مدل‌ها تیتانیومی بودند؛ اما در حال حاضر کف سرامیکی طرفداران زیادی دارد. این مدل اتوها قابل حمل هستند و می‌توانید در سفر هم آنها را همراه داشته باشید.
  • اتوبخار پرسی: دستگاه‌های پرسی یا ایستاده، برای افرادی مناسب است که همیشه با کوهی از لباس‌ها برای صاف شدن روبرو هستند. اگر از این مدل محصول در خانه دارید؛ تقریبا نیازی به رفتن به اتوشویی نخواهید داشت و خودتان می‌توانید تمام منسوجات خانه از جمله پرده، ملحفه و.... را اتو کنید. البته قیمت اتو بخار پرسی یا ایستاده بیشتر از بقیه مدل‌هاست و جای زیادی هم می‌گیرد. همچنین برای صاف کردن قسمت‌های ظریف و دور از دسترس چندان مناسب نیستند. اما سرعت اتو کردن لباس‌ها را چند برابر می‌کنند.
  • اتوی بخارگر: بخارگرها برخلاف اتوهای دستی و پرسی، مستقیما با لباس در تماس نیستند. این محصولات بخار را با قدرت زیادی به سمت پارچه پرتاب کرده و باعث باز شدن چروک‌ها می‌شوند. این مدل محصولات در مغازه‌های فروش لباس شب کاربرد زیادی دارد. همچنین با کمک بخارگرها می‌توانید پرده، روتختی و سایر وسایل بزرگ بدون امکان جابجبایی را اتو کنید. معمولا این وسایل دارای چرخ برای حرکت آسان‌تر و همچنین مخزن بزرگی برای نگه داشتن آب هستند.

نکات خرید اتو بخار

با توجه به این ویژگی‌ها و قابلیت‌ها، انتخاب این کالا کار سختی است چرا که باید رنج گسترده‌ای از محصولات را بررسی کنید. همچنین توجه به نکات خرید اتو بخار باعث می‌شود راحت‌تر محصول مورد نظر خود را پیدا کرده و آن را تهیه کنید. اتوهای برندهای ایرانی مثل پارس خزر، قیمت مناسب‌تری نسبت به انواع خارجی آن از جمله فیلیپس و بوش دارند. البته به غیر از برند و کشور سازنده، داشتن رسوب‌گیر مخزن، ترموستات با عمر طولانی، سبکی وزن، جنس کف اتو و.... هم روی قیمت این کالا تاثیرگذار است.

خرید آنلاین اتو بخار

با خرید آنلاین اتو بخار می‌توانید مدل‌های مختلف موجود را با هم مقایسه کرده و نظرات دیگران را هم درباره آنها بدانید. مثلا امکان تغییر درجه بخار یا حرارت، مدت زمان انتظار برای اماده شدن دستگاه و شروع به کار و مواردی از این دست، نکات ریزی هستند که شاید خودتان در هنگام خرید حضوری نتوانید آنها را تشخیص دهید؛ اما در هنگام خرید آنلاین به خوبی می‌توانید آنها را بررسی کنید. سایت آلین لند با فراهم آوردن مجموعه‌ای متنوع و گسترده، به شما این امکان را می‌دهد که بهترین محصول را انتخاب کنید.