مشاهده به عنوان مشبک لیست

موارد 1-24 از 38

صفحه‌ی
تا بر صفحه
تنظیم جهت نزولی
مشاهده به عنوان مشبک لیست

موارد 1-24 از 38

صفحه‌ی
تا بر صفحه
تنظیم جهت نزولی

سوسیس و کالباس سرشار از پروتئین و مواد معدنی است چرا که مواد اصلی تشکیل دهنده آن گوشت قرمز و سفید است که غنی از آمینو اسیدهای ضروری بدن است. همچنین در موارد تشکیل دهنده آن از کربوهیدرات های مختلف نیز استفاده می شود مانند آرد، نشاسته و شیرخشک. علاوه بر آن پروتئین های حاصل از شیر و آب پنیر مانند کازئین و پروتئین های گیاهی حاصل از گندم مانند گلوتن و دانه های سویا را نیز داراست. در مورد ادویه هایی که در سوسیس و کالباس استفاده شده و همگی ما می دانیم که ادویه ها خواص دارویی دارند. سوسیس و کالباس ها را می توانید به صورت خام و یا پخته مورد استفاده قرار دهید.امروزه به دلیل مشغله زیاد و نداشتن فرصت کافی برای پخت غذا افراد به سمت غذاهای آماده و فست فودی روی آورده اند. بیشترین کاربرد سوسیس و کالباس در غذاهای فست فودی مانند پیتزا، هات داگ ، ساندویچ ها و... است. به دلیل استفاده از گوشت قرمز و سفید این مواد غذایی منبعی سرشار از پروتئین و مواد معدنی هستند. معروف ترین سوسیس ها و کالباس ها برای کشور ایتالیا و آلمان است و دارای تنوع زیادی است.

خرید سوسیس و کالباس

سوسیس و کالباس نوعی غذای آماده است که از ترکیب گوشت قرمز یا گوشت سفید و یا هر دو همراه با ادویه های خوراکی و نگهدارنده ها تولید می شود. امروزه با توجه به محبوبیت غذاهای فست فودی و نیز غذاهای آماده، خرید سوسیس و کالباس در لیست خرید بسیاری از خانواده ها قرار گرفته است .

بهترین مارک سوسیس و کالباس

برندهای های سوسیس و کالباس زیاد هستند اما اینکه محصولات کدام برند کیفیت بیشتری دارد اهمیت دارد. برندهای معتبر استاندارهای مورد تائید وزارت بهداشت را دارند و می توانید با اطمینان از آن ها خرید کنید. شرکت هایی مانند میکائیلیان، آندره، گوشتیران، سولیکو و.. است که انواع سوسیس و کالباس را در طعم های مختلف تولید و ارائه بازار می کنند. سوسیس و کالباس به دلیل داشتن گوشت قرمز یا سفید می توانند به عنوان منبع پروتئین مورد استفاده قرار بگیرند.

سوسیس و کالباس گیاهی

سوسیس های گیاهی انواع مختلفی دارد . مواد تشکیل دهنده آن معمولا پنیر، روغن مایع،سبزیجات، پروتئین گیاهی، ادویه ، تخم مرغ، صمغ خوراکی و آب است. تمامی محصولات فاقد نیتریت، نیترات و نیز فاقد کلسترول و چربی حیوانی هستند که برای سلامتی مضر است. سوسیس و کالباس های گیاهی غنی شدده از کلسیم، امگا 3 و انواع ویتامین ها هستند. همچنین با بسته بندی هایی عرضه می شود که قابلیت نگه داری تا دو ماه در شرایط سردخانه ای را دارند بدونم اینکه هرگونه افزودنی شیمیایی به آن اضافه شده باشد. اگه شما به غذاهای گیاهی علاقمند هستید می توانید خرید سوسیس و کالباس گیاهی را در لیست خریدتان داشته باشید.