مشاهده به عنوان مشبک لیست

موارد 1-24 از 324

صفحه‌ی
تا بر صفحه
تنظیم جهت نزولی
مشاهده به عنوان مشبک لیست

موارد 1-24 از 324

صفحه‌ی
تا بر صفحه
تنظیم جهت نزولی

خرید آنلاین یخچال و فریزر

هیچ خانه یا محل اقامتی را نمی‌توان بدون حضور یخچال و فریزر کامل دانست. به همین دلیل خرید این کالا از مهم‌ترین و اساسی‌ترین خریدهای هر خانه است. برای تهیه یخچال و فریزر، باید به موارد زیادی از جمله برند و کشور سازنده، انواع مختلف، حجم و قابلیت‌های ویژه آن توجه کرد. در خرید آنلاین یخچال و فریزر شما می‌توانید انواع مختلف این کالا از برندهای گوناگون و متنوع را با هم مقایسه کرده و با توجه به بودجه و نیاز خود بهترین محصول را انتخاب کنید. کدام مدل این کالا مناسب شما و مورد پسندتان است؟

قیمت یخچال ایرانی

در حال حاضر بسیاری از برندهای ایرانی هم اقدام به تولید یخچال و فریزرهای باکیفیتی کرده‌اند. به طور مثال محصولات برندهای الکترواستیل، امرسان، اسنوا و... بسیار قدرتمند و باکیفیت هستند. همچنین قیمت یخچال ایرانی نسبت به انواع مشابه و خارجی آن، ارزان‌تر است. با توجه به پیشرفت برندهای ایرانی در زمینه صنعت و تولید یخچال و فریزرهایی با قابلیت‌های ویژه و ظاهر زیبا، همه افراد می‌توانند از نوع ایرانی این کالا بخرند و علاوه بر بهره‌مند شدن از مزایای بیشتر، قیمت کمتری بپردازند.

انواع یخچال

این لوازم خانگی انواع بسیار گوناگون و زیادی دارند و انتخاب بین آنها کار آسانی نیست. از میان محبوب‌ترین و پرفروش‌ترین مدل‌های موجود در بازار می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

یخچال ساید بای ساید:

تقریبا بیشتر افراد این مدل را برای خرید ترجیح می‌دهند؛ چرا که یخچال‌های ساید بای ساید بسیار شیک‌تر از سایر مدل‌ها هستند و همچنین روی درب آنها آبریز و یخ‌ساز تعبیه شده است که کار را برای اعضای خانواده بسیار آسان می‌کند. یخچال‌های ساید بای ساید دارای دو درب کنار هم هستند که یکی از آنها فریزر و دیگری یخچال است. البته انواع چند در آنها را هم می‌توانید در میان محصولات ببینید که برای جدا سازی بیشتر محصولات درون یخچال ساخته شده‌اند. اکثر برندهای ایرانی و خارجی یخچال و فریزر ساید بای ساید هم تولید می‌کنند.

یخچال تک درب:

این محصولات نسبت به سایر مدل‌ها کوچک‌تر و کم‌حجم‌تر هستند و برای خانه‌هایی با مساحت کمتر، فضاهای اداری و زندگی دانشجویی و مجردی مناسب‌اند. قیمت یخچال تک در نسبت به مدل‌هایی مثل ساید و دوقلو، کمتر است و به همین دلیل راحت‌تر می‌توانید آن را تهیه کنید.

یخچال فریزر بالا پایین:

این مدل از یخچال‌ها دارای دو در در قسمت بالا و پایین هستند که یکی از این فضاها مربوط به یخچال و دیگری مربوط به فریزر است. حجم این یخچال فریزرها برای خانواده‌های کم جمعیت مناسب است و می‌توانند محصولات چند روز خود را در این یخچال نگهداری کنند.

یخچال فریزر دوقلو:

این مدل، از یک یخچال و یک فریزر تک در تشکیل شده است که کنار هم قرار می‌گیرند و قابلیت جداسازی دارند. این مدل یخچال و فریزرها نسبت به سایر مدل‌ها، جای بسیار بیشتری اشغال می‌کنند و حجم بالاتری هم دارند. به همین دلیل خانواده‌های پرجمعیت یا افرادی که آشپزخانه‌های خانگی دارند می‌توانند این مدل را انتخاب کنند. فریزرهای تک درب، معمولا به صورت کشویی طراحی شده‌اند و به همین دلیل آسان‌تر از فریزهایی با ساختار طبقاتی می‌توانید از آنها استفاده کنید.