رژلب

مشاهده به عنوان مشبک لیست

موارد 1-24 از 264

صفحه‌ی
تا بر صفحه
تنظیم جهت نزولی
مشاهده به عنوان مشبک لیست

موارد 1-24 از 264

صفحه‌ی
تا بر صفحه
تنظیم جهت نزولی

خرید اینترنتی رژ لب

یکی از مزایای خرید اینترنتی رژ لب ، تنوع گسترده ای از محصولات و امکان انتخاب و بررسی از میان انواع برند های متفاوت است. آلین لند بستری از انواع رژ لب های ایرانی و خارجی همچون برند های مای ، شون ، کامان ، کالیستا ، این لی و نوت را در انواع رنگ های متفاوت برای شما فراهم کرده است ؛ شما میتوانید قیمت برندهای مختلف را بررسی کرده ، مشخصات و ویژگی های هر محصول را در صفحه ی مرتبط با آن محصول مطالعه کنید و سپس با خیالی راحت خرید آنلاینی آسان ، سریع ، مطمئن و لذت بخش را انجام دهید.

رژ لب جامد

از جمله انواع رژ لب ها ، رژ لب های جامد هستند که از قدیمی ترین انواع رژ لب نیز به شمار می آیند . مواد اولیه موجود در این مدل از رژ لب ها عمدتا موم ، روغن های مختلف و رنگ می باشد. رژ لب های جامد را نیز می توان به دو دسته ی عمده ی رژ لب های جامد براق و رژ لب های جامد مات تقسیم بندی کرد. از لحاظ رنگی نیز ، هیچ محدودیتی برای رژ لب های جامد وجود ندارد و این دسته از مواد آرایشی در انواع رنگ های مختلف و انواع تناژ های رنگی عرضه می شوند. ناگفته نماند که موم موجود در رژ لب های جامد باعث رطوبت رسانی به لب ها و جلوگیری از خشکی آنها می شود.

رژ لب مایع

رژ لب های مایع ، نوع دیگری از رژ لب ها هستند که نسبت به دیگر انواع رژ لب ، ماندگاری و دوام بیشتری دارند. رژ لب های مایع را هم نیز می توان به دو دسته ی عمده ی براق و مات تقسیم بندی کرد. از لحاظ رنگی نیز ، هیچ محدودیتی برای این دسته از رژ لب ها هم وجود ندارد و آنها در انواع رنگ های مختلف و انواع تناژ های رنگی عرضه می شوند. ناگفته نماند که رژ لب های مایع خاصیت مرطوب کنندگی بالایی دارند.

نکات خرید رژ لب

رژلب ها از جمله محصولات آرایشی هستند که تاثیر به سزایی در رنگ بخشیدن به صورت و شیک نشان دادن آرایش دارند. این دسته از مواد آرایشی در رنگ ها و تناژ های متفاوتی ارائه می شوند که توجه به آن ها از اولین نکات خرید رژ لب به حساب می آید. از دیگر نکاتی که هنگام خرید رژ لب باید به آن توجه ویژه ای شود، دوام رژ لب است. شما با توجه به نیاز خاص خود و تناژ رنگی مورد نظرتان می توانید از میان انواع رژ لب های موجود در این صفحه و از میان انواع برند های مختلف ، رژ لب مورد نیاز خود را به صورت آنلاین و به راحتی تهیه کنید. در نظر داشته باشید که حتما قبل از استفاده از رژ لب از بالم لب استفاده کنید و یا لب های خود را کمی چرب کنید تا رژ لب روی لب هایتان جلوه ی بهتری داشته باشد. به خاطر داشته باشید که اگر رژ لب خوب و مناسبی تهیه کنید و از آن درست نیز استفاده کنید ، دیگر نیازی به تزریق ژل لب نخواهید داشت.