مشاهده به عنوان مشبک لیست

موارد 1-24 از 103

صفحه‌ی
تا بر صفحه
تنظیم جهت نزولی
مشاهده به عنوان مشبک لیست

موارد 1-24 از 103

صفحه‌ی
تا بر صفحه
تنظیم جهت نزولی

ماکارونی در انواع اسپاگتی ، ورمیشل ، ماکارونی ، لازانیا و نودل وجود دارد. احتمالا مصرف ماکارونی پیش از نان بوده است . با توجه به آردی که در ماکارونی استفاده می شود ارزش غذایی آن متفاوت است . ماکارونی حاوی نشاسته فراوانی است . همچنین نسبت به دیگر غذاهایی که حاوی املاح معدنی و ویتامین هستند دارای آهن و روی در حد متوسطی هستند. میزان پروتئین در ماکارونی نسبت به تخم مرغ و گوشت پایین تر است. نکته قابل توجه این است که تقریبا 20 درصد ترکیبات انرژی زا در ماکارونی در هنگام پخت از دست می رود ولی با توجه به اینکه ماکارونی به تنهایی و بدون چاشنی خورده نمی شود ارزش غذایی خوبی دارد.

خرید ماکارونی

قبل از خرید ماکارونی شما را با خواص آن آشنا می کنیم . ماکارونی به رشد مو کمک می کند چرا که سرشار از اسید فولیک است که برای رشد مو مناسب است. همچنین اسید فولیک در کاهش آکنه صورت تاثیر دارد. ماکارونی به دلیل غنی بودن از پتاسیم برای سلامت و بهبود قلب و عروق مفید است . مصرف ماکارونی برای سلامت عضلات و کاهش درد عضلانی و اسپاسم مفید است. اگر شما قصد افزایش وزن را دارید ماکارونی را در برنامه غذایی خود قرار دهید چرا که ماکارونی سرشار از کربوهیدرات است و یکی از بهترین غذاها برای افزایش وزن است همچنین به دلیل کربوهیدرات باعث افزایش سطح سوخت و ساز بدن می شود و به بدن انرژی می دهد. پاستا سرشار از آهن است و به کم خونی کمک می کند .

خرید پاستا

پاستا تمامی محصولات و فرآورده های خمیری که از آرد گندم حاصل می شوند را شامل می شود و دارای تنوع زیادی است. بیش از 300 نوع پاستا در جهان وجود دارد .ماکارونی ، اسپاگتی ،فتوچینی ، روتینی ، ریگاتونی ، نودل و لازانیا از انواع پاستا هستند. پاستا دیگر یک غذا نیست بلکه با ترکیب شکل ها و رنگ ها به یک اثر هنری خوشمزه تبدیل شده است. مواد تشکیل دهنده انواع پاستا تقریبا مشترک است اما برخی از مواد اولیه آن ها متفاوت است. اگر قصد خرید پاستا را دارید می توانید انواع مدل های پاستا را در آلین لند مشاهده کرده و با توجه به نیاز خود برای خرید آن اقدام کنید.

خرید انواع رشته

انواع رشته که از فرآورده های خمیری حاصل از گندم است از نظر ارزش غذایی در گروه غلات قرار میگیرد . رشته های غذا مانند پلویی و آشی هم به صورت سنتی و هم صنعتی تولید می شوند. رشته پلویی از ترکیب آرد ، آب و نمک تولید می شود که طی مراحلی خمیر آن به وسیله ی دستگاه های برش به صورت رشته ای خارج می شود و سپس خشک و بو داده می شود. رشته آشی نیز به همین ترتیب تولید می شود . رنگ رشته ها بعد از بو دادن به رنگ کرم و یا قهوه ای روشن در می آید. رشته سوپی از مخلوط کردن آرد و بتاکاروتن و آب تهیه می شود و بعد از خشک شدن قابل مصرف در سوپ است .

بهترین برند ماکارونی و پاستا

ماکارونی از آن غذاهایی است که در برنامه غذایی همه خانواده ها قرار دارد . در خرید ماکارونی و پاستا وجود برندهای متنوع افراد را سردرگم می کند اما با دانستن چند نکته به راحتی می توانید بهترین برند ماکارونی را خریداری کنید . لزوما برندهای وارداتی کیفیت بیشتری نسبت به برندهای داخلی ندارند و برخی از محصولات برندهای داخلی کیفیت بسیار خوبی دارند . اگرچه وجود آرد سمولینا در مواد اولیه ماکارونی نشانه کیفیت آن است اما به این مهم توجه داشته باشید که برخی از برندهای ضعیف نیز ادعا دارند که محصولاتشان از این مواد تهیه شده است.

خرید اینترنتی ماکارونی و پاستا

خرید اینترنتی ماکارونی و پاستا با توجه به ماهیت این کالا نسبت به خرید حضوری ترجیح داده می شود. شما تنها با یک جستجوی کوتاه می توانید انواع ماکارونی و پاستا را در سایت آلین لند بررسی کرده و با ثبت سفارش آنلاین زمان خود را در خرید و ماندن در ترافیک و صف های فروشگاه ها از دست ندهید.