مشاهده به عنوان مشبک لیست

موارد 1-24 از 186

صفحه‌ی
تا بر صفحه
تنظیم جهت نزولی
مشاهده به عنوان مشبک لیست

موارد 1-24 از 186

صفحه‌ی
تا بر صفحه
تنظیم جهت نزولی

ماشین لباسشویی

بدون حضور ماشین لباسشویی در خانه، تمیزی و نظافت لباس‌ها بسیار مشکل خواهد بود. این محصول، یکی از ارکان اصلی خانه و زندگی و یکی از اولین وسایلی است که هنگام تعویض خانه یا تهیه جهیزیه خریده می‌شود. این وسیله،‌ سال‌هاست که تولید و استفاده می‌شود و انواع جدید آن، نسبت به مدل‌های قدیمی بسیار سریع‌تر و کم هزینه‌تر هستند. با استفاده از این وسیله، شما در زمان، انرژی و هزینه خود صرفه جویی کرده و همیشه آراسته و پاکیزه به نظر خواهید آمد.

انواع ماشین لباسشویی

این محصول هم مانند سایر وسایل منزل، با گسترش تکنولوژی در انواع مختلفی تولید می‌شود و هر کدام از این مدل‌ها، ویژگی‌ها و قابلیت‌های مختلفی دارند که نیازهای گروه خاصی از افراد را پوشش خواهد داد. یکی از مهم‌ترین تفاوت‌های انواع مختلف این کالا، نوع دستی و اتوماتیک است. ماشین‌های دستی، از بالا مورد استفاده قرار می‌گیرند و معمولا لباس‌ها پس از شستشو، باید جداگانه آبکشی شوند. در حالی که ماشین‌هایی که دری در جلو دارند و اصطلاحا با عنوان خشک کن هم شناخته می‌شوند؛ نیازی به آبکشی ندارند و می‌توانید بالافاصله پس از خروج از ماشین، آنها را به رخت آویز آویزان کنید.

البته خود ماشین‌های خشک کن هم انواع مختلفی دارند. به طور مثال،‌ وجود صفحه نمایش و وجود برنامه‌های شستشوی مختلف، یکی از موارد اختلاف ماشین‌ها با یکدیگر است. این برنامه‌های مختلف برای مواردی مانند شستشوی لباس‌های زمستانی و تابستانی، پتو، پرده، شستشو با نیمی از ظرفیت، شستشوی بدون نیاز به اتوکشی، آبکشی تنها و.... مورد استفاده قرار می‌گیرند. علاوه بر این موارد، توجه به سرعت چرخش موتور هم بسیار مهم است. سرعت چرخش و دور موتور بالاتر، باعث می‌شود آب بیشتری از لباس‌ها گرفته شده و در نتیجه آنها خشک‌تر باشند.

همچنین بعضی از انواع ماشین لباسشویی، دارای قابلیت‌هایی از جمله بخارشویی و اضافه کردن لباس هنگام شستشو هم هستند.

خرید ماشین لباسشویی آنلاین

بسیاری از افراد برای خرید آنلاین ماشین لباسشویی آنلاین شک و تردید دارند. با خرید از فروشگاه اینترنتی آلین لند، شما می‌توانید به مجموعه متنوعی از این کالا از برندهای مختلف و باکیفیت مثل بلانتون، سام، پارس خزر، کندی، کرال و... دسترسی داشته باشید. در آلین لند، امکان بررسی و نقد تمام ویژگی‌ها و مشخصات محصولات مختلف برای شما فراهم شده است و بدون نگرانی از اصالت کالا و قیمت آن، می‌توانید محصول مورد نظر خود را خریداری کنید.

هنگام خرید آنلاین ماشین لباسشویی،‌ علاوه بر توجه به قیمت، برند، و ویژگی‌ها و قابلیت‌هایی که از آنها نام برده شد؛ بررسی گنجایش و ظرفیت ماشین هم بسیار مهم است. گنجایش این کالا، با لیتر بیان می‌شود و در صورتی که محصولی نامتناسب با نیاز خود را خریداری کنید؛ مجبور به پرداخت هزینه و صرف انرژی بالاتری خواهید بود. بنابراین هنگام خرید آنلاین و بررسی کالا، حتما تعداد افراد خانواده، میزان استفاده از ماشین لباسشویی و متراژ خانه و اشپزخانه خود را هم در نظر بگیرید.

قیمت ماشین لباسشویی ایرانی و خارجی

ویژگی‌های مختلفی که به آنها اشاره شد؛ از مهم‌ترین عوامل اختلاف قیمت ماشین‌های لباسشویی است. البته نباید فراموش کرد که قیمت ماشین لباسشویی ایرانی و خارجی با هم تفاوت بالایی دارد. برندهای معروف‎تر و خارجی مانند سامسونگ، ال‌جی، بوش،‌ آ ا گ و... دارای قیمت بالاتر و امکانات بیشتری هستند.

البته ماشین لباسشویی‌های ایرانی در سال‌های اخیر با توجه ویژه به طراحی و کیفیت محصولات در کنار قیمت پایین‌تر، توانسته‌اند بخش زیادی از بازار را در اختیار خود بگیرند.

شما می‌توانید محصولات ایرانی و خارجی را در کنار هم در سایت آلین لند مشاهده کرده و محصولی که بیشترین تناسب را با نیاز و بودجه شما دارد؛ تهیه کنید.