جاروبرقی

مشاهده به عنوان مشبک لیست

موارد 1-24 از 68

صفحه‌ی
تا بر صفحه
تنظیم جهت نزولی
مشاهده به عنوان مشبک لیست

موارد 1-24 از 68

صفحه‌ی
تا بر صفحه
تنظیم جهت نزولی

خرید جاروبرقی

بدون شک برای داشتن خانه و محیطی زیبا و تمیز، استفاده از جاروبرقی ضروری است. با کمک این وسیله، در زمانی کمتر و بدون خستگی زیاد می‌توانید فضای زیادی را از هرگونه آلودگی، زباله و گرد و خاک پاک کنید. البته تنوع بالای مدل‌های موجود در بازار، باعث شده انتخاب بهترین جاروبرقی کار سختی باشد.

بهترین نوع جارو برقی

تکنولوژی تا جایی پیش رفته است که جاروهای هوشمند و وایرلس هم به بازار عرضه شده‌اند. بنابراین شما می‌توانید به راحتی محصولی متناسب با نیازهای خود پیدا کنید. برای اینکه انتخاب بهتر و دقیق‌تری داشته باشید؛ باید با انواع و مدل‌های مختلف این محصول آشنا شده و آنها را با هم مقایسه کنید:

  • جاروبرقی کیسه‌ای: این نوع جاروها، دارای یک کیسه برای جمع شدن زباله و گرد و خاک هستند و بعد از چندین بار استفاده، باید کیسه را دور ریخته و از کیسه جدید استفاده کنید. البته در نسل جدید کیسه‌ها، نیازی به دور انداختن کالا نیست و می‌توانید کیسه را خالی کرده و آن را بشویید و دوباره استفاده کنید. کیسه‌های نانو یا کیسه‌های معطر هم از انواع دیگر کیسه‌ها هستند که برای جاروبرقی مورد استفاده قرار می‌گیرند.
  • جاروبرقی سطلی: به این مدل، جاروی مخزن دار هم گفته می‌شود. این مدل، دارای کیسه‌ای برای جمع‌آوری زباله‌ها نیست و آشغال‌ها در مخزن آن جمع می‌شوند. این مخزن،‌ باید بعد از چند بار استفاده، خالی شده و تمیز شود.
  • جاروبرقی بی‌سیم: شاید شما هم این مدل جاروها را در تبلیغات دیده باشید. این جاروها معمولا بسیار کوچک هستند و حتی وقتی شما در خانه نیستید هم می‌توانید آنها را تنظیم کنید تا خانه را تمیز کنند.
  • جاروبرقی دومنظوره: جاروبرقی‌های قدیمی‌تر، تنها آشغال‌ها و گرد و خاک را تمیز می‌کردند؛ اما نسل جدید این محصولات، قادر هستند آب را هم جمع کنند. این ویژگی برای افرادی که بچه کوچک دارند بسیار کاربردی است.

قیمت جارو برقی

قیمت جاروبرقی، به عوامل مختلف و فراوانی بستگی دارد. از آنجا که این محصول کالایی مصرفی و نسبتا گران قیمت است؛ بد نیست بودجه بیشتری به آن اختصاص دهید و کالایی با کیفیت بالاتر و کاربرد بیشتر تهیه کنید که تا سالیان سال همراه شما باشد. از عواملی که بر قیمت این محصول تاثیر می‌گذارد؛ می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • قدرت موتور و مکش: بدون شک یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های یک جاروبرقی خوب، قدرت مکش و توان موتور آن است. تعداد سری‌های مکش و توان خروجی، باعث تغییر در کیفیت جارو و البته اختلاف قیمت آن خواهند شد.
  • منبع تغذیه: این که جاروبرقی باطری هم داشته باشد (محصولات بی‌سیم) و یا اینکه طول سیم آن چقدر باشد؛ یکی از موارد مهم در انتخاب جاروبرقی است که حتما باید آن را با توجه به متراژ خانه و محل قرارگیری پریزها، مورد توجه قرار دهید.
  • نوع مخزن: قیمت جاروی سطلی و کیسه‌ای معمولا با هم متفاوت است. برای خرید یک کالای باکیفیت و با هزینه مناسب، بهتر است سراغ محصولات ایرانی و سطلی بروید. قیمت جاروبرقی سطلی ایرانی در سایت آلین لند،‌ بسیار مناسب است و می‌توانید این محصول را به راحتی تهیه کنید.

خرید آنلاین جاروبرقی از آلین لند

در سایت آلین لند؛ مجموعه‌ای گسترده و متنوع از برندهای مختلف مانند آرزوم، پارس خزر،‌ وایت هاوس، ویداس، calwatt و... قابل مشاهده است. تمامی این محصولات دارای عکس، جدول مشخصات فنی و نظرات سایر کاربران هستند و به همین دلیل می‌توانید انتخابی مطمئن داشته باشید.