مشاهده به عنوان مشبک لیست

موارد 1-24 از 27

صفحه‌ی
تا بر صفحه
تنظیم جهت نزولی
مشاهده به عنوان مشبک لیست

موارد 1-24 از 27

صفحه‌ی
تا بر صفحه
تنظیم جهت نزولی

انواع کانسیلر

کانسیلر ها از جمله مواد آرایشی برای پوشاندن نواحی تیره و لکه های پوستی هستند که تاثیر به سزایی در صاف و یک دست نشان دادن پوست صورت و پوشاندن تیرگی و خطوط ریز اطراف چشم دارند. در نتیجه می توان گفت که کانسیلر ها نوعی کرم پودر نیز هستند. این دسته از مواد آرایشی علاوه بر تناژ های رنگی متفاوت ، از لحاظ ساختاری نیز انواع مختلفی دارد که می توان آنها را به صورت کانسیلرهای استیکی که مانند رژلب های جامد هستند ، کانسیلر های مایع ، کانسیلرهای کرمی ، کانسیلر های مدادی ، کانسیلرهای پودری و کانسیلرهای مات مایع دسته بندی کرد. شما طبق سلیقه و با توجه به نیاز خاص خود و تناژ رنگی پوستتان می توانید از میان انواع کانسیلر های موجود در این صفحه و همینطور از میان انواع برند های مختلف ، کانسیلر مورد نیاز خود را به صورت آنلاین ، به راحتی تهیه کنید.

استفاده از کانسیلر برای صورت

هنگام آرایش صورت، قبل از هر چیز، زیرسازی و صاف و یک دست کردن رنگ پوست اهمیت بسیار بالایی دارد. در این میان از کانسیلر ها برای رفع نواقص پوست همچون جوش ها، جای جوش ها، تیرگی اطراف چشم و انواع لکه های روی پوست صورت، قبل از استفاده از کرم پودر و پنکک استفاده می شود. برای خرید یک کانسیلر خوب در وهله ی اول لازم است تا نوع پوستتان را شناسایی کنید و سپس با توجه به رنگ و تناژ رنگی پوستتتان ، کانسیلر مناسب پوست خود را تهیه کنید. مثلا اگر پوست خشک یا حساسی دارید، بهتر است از کانسیلرهای استیکی استفاده کنید . یا مثلا بهترین رنگ کانسیلر برای پوشاندن عارضه هایی همچون زخم یا جای جوش های قرمز، رنگ سبز است. در نهایت پس از شناسایی نوع پوستتان و بررسی آن به سادگی و بدون اتلاف وقت می توانید کانسیلر مورد نیازتان را به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی آلین لند تهیه کرده و لذت یک خرید خوب آنلاین را ببرید.

خرید آنلاین کانسیلر خوب

یکی از مزایای خرید اینترنتی کانسیلر، تنوع گسترده ی محصولات و امکان انتخاب و بررسی از میان انواع برند های مختلف است. فروشگاه اینترنتی آلین لند بستری از انواع کانسیلر های ایرانی و خارجی را با توجه به نیاز انواع پوست در انواع رنگ ها برای شما فراهم کرده است ؛ شما میتوانید قیمت برندهای مختلف را بررسی کرده و خرید آنلاینی آسان و لذت بخش را انجام دهید.

قیمت کانسیلر

کانسیلر ها هم همانند سایر محصولات آرایشی دارای تنوع گسترده ای از برند ها هستند و با توجه به برند خاص خود دارای قیمت های متفاوتی نیز می باشند. برند هایی همچون میبلین ، دوسه ، نوت و دبورا که نسبت به سایر برندها در زمینه کانسیلر مطرح تر هستند و کیفیت قابل قبول تری را نسبت به سایرین ارائه می دهند ، به نسبت نیز دارای قیمت بالاتری هم هستند. اما برندهایی همچون هین و گلدن رز هم در بازار موجود هستند که به نسبت قیمت مناسب خود، کیفیت قابل قبولی هم دارند. همچنین کانسیلرهای ایرانی خوبی هم مانند کانسیلر شون، مای و پریم دارای قیمت به مناسب و خوبی هستند. شما میتوانید قیمت برندهای مختلف را در این صفحه بررسی کرده و خرید کانسیلری خوب و باکیفیت را به راحتی انجام دهید.