کانسیلر

مشاهده به عنوان شبکه ای لیست

22 مورد

در صفحه
تنظیم نزولی
مشاهده به عنوان شبکه ای لیست

22 مورد

در صفحه
تنظیم نزولی

انواع کانسیلر

کانسیلر ها از جمله مواد آرایشی برای پوشاندن نواحی تیره و لکه های پوستی هستند که تاثیر به سزایی در صاف و یک دست نشان دادن پوست صورت و پوشاندن تیرگی و خطوط ریز اطراف چشم دارند. در نتیجه می توان گفت که کانسیلر ها نوعی کرم پودر نیز هستند. این دسته از مواد آرایشی علاوه بر تناژ های رنگی متفاوت ، از لحاظ ساختاری نیز انواع مختلفی دارد که می توان آنها را به صورت کانسیلرهای استیکی که مانند رژلب های جامد هستند ، کانسیلر های مایع ، کانسیلرهای کرمی ، کانسیلر های مدادی ، کانسیلرهای پودری و کانسیلرهای مات مایع دسته بندی کرد. شما طبق سلیقه و با توجه به نیاز خاص خود و تناژ رنگی پوستتان می توانید از میان انواع کانسیلر های موجود در این صفحه و همینطور از میان انواع برند های مختلف ، کانسیلر مورد نیاز خود را به صورت آنلاین ، به راحتی تهیه کنید.

استفاده از کانسیلر برای صورت

هنگام آرایش صورت، قبل از هر چیز، زیرسازی و صاف و یک دست کردن رنگ پوست اهمیت بسیار بالایی دارد. در این میان از کانسیلر ها برای رفع نواقص پوست همچون جوش ها، جای جوش ها، تیرگی اطراف چشم و انواع لکه های روی پوست صورت، قبل از استفاده از کرم پودر و پنکک استفاده می شود. برای خرید یک کانسیلر خوب در وهله ی اول لازم است تا نوع پوستتان را شناسایی کنید و سپس با توجه به رنگ و تناژ رنگی پوستتتان ، کانسیلر مناسب پوست خود را تهیه کنید. مثلا اگر پوست خشک یا حساسی دارید، بهتر است از کانسیلرهای استیکی استفاده کنید . یا مثلا بهترین رنگ کانسیلر برای پوشاندن عارضه هایی همچون زخم یا جای جوش های قرمز، رنگ سبز است. در نهایت پس از شناسایی نوع پوستتان و بررسی آن به سادگی و بدون اتلاف وقت می توانید کانسیلر مورد نیازتان را به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی آلین لند تهیه کرده و لذت یک خرید خوب آنلاین را ببرید.

خرید آنلاین کانسیلر خوب

یکی از مزایای خرید اینترنتی کانسیلر، تنوع گسترده ی محصولات و امکان انتخاب و بررسی از میان انواع برند های مختلف است. فروشگاه اینترنتی آلین لند بستری از انواع کانسیلر های ایرانی و خارجی را با توجه به نیاز انواع پوست در انواع رنگ ها برای شما فراهم کرده است ؛ شما میتوانید قیمت برندهای مختلف را بررسی کرده و خرید آنلاینی آسان و لذت بخش را انجام دهید.

قیمت کانسیلر

کانسیلر ها هم همانند سایر محصولات آرایشی دارای تنوع گسترده ای از برند ها هستند و با توجه به برند خاص خود دارای قیمت های متفاوتی نیز می باشند. برند هایی همچون میبلین ، دوسه ، نوت و دبورا که نسبت به سایر برندها در زمینه کانسیلر مطرح تر هستند و کیفیت قابل قبول تری را نسبت به سایرین ارائه می دهند ، به نسبت نیز دارای قیمت بالاتری هم هستند. اما برندهایی همچون هین و گلدن رز هم در بازار موجود هستند که به نسبت قیمت مناسب خود، کیفیت قابل قبولی هم دارند. همچنین کانسیلرهای ایرانی خوبی هم مانند کانسیلر شون، مای و پریم دارای قیمت به مناسب و خوبی هستند. شما میتوانید قیمت برندهای مختلف را در این صفحه بررسی کرده و خرید کانسیلری خوب و باکیفیت را به راحتی انجام دهید.