مشاهده به عنوان مشبک لیست

موارد 1-24 از 83

صفحه‌ی
تا بر صفحه
تنظیم جهت نزولی
مشاهده به عنوان مشبک لیست

موارد 1-24 از 83

صفحه‌ی
تا بر صفحه
تنظیم جهت نزولی

جهت حفظ سلامت باید مصرف غلات را در برنامه غذایی خود بگنجانیم. مصرف غلات خطر ابتلا به بسیاری از بیماری ها مانند بیماری قلبی ، سکته ، سرطان و دیابت را کاهش می دهد و بودن آن در رژیم لاغری به کاهش وزن کمک میکند. مصرف غلات احتمال بروز دیابت در خانم ها را تا 22 درصد و در آقایان 34 درصد کم می کند و همچنین احتمال بروز بیماری قلبی و عروقی را در افراد سالم کاهش می دهد . غلات کامل شامل سه بخش سبوس ، گیاهک و بخش آندوسپرم اس .

انواع غلات

بهره مندی از مزایای غلات نیازمند اطلاعات از انواع آن است تا بر اساس آن غلات مورد نیازتان را خریداری کنید. جو پرک ، جو دو سر پرک ، ذرت ، بلغور جو ، جو پوست کنده ، سبوس جو دو سر ، سبوس جو ، گندم ، بلغور گندم ، گندم پرک ، جوانه گندم ، سبوس گندم ، گندم پوست کنده و سبوس برنج از انواع غلات هستند که به بررسی برخی از آنان خواهیم پرداخت.

خرید غلات صبحانه

غلات صبحانه حاوی پروتئین و کربوهیدرات هستند و با نام کورن فلکس شناخته شده اند. در واقع غلات صبحانه شکل حجیم شده غلات هایی مانند ذرت ، گندم ، جو یا برنج هستند. بهتر است هنگام خریدن غلات صبحانه به جدول ارزش غذایی آن حتما نگاهی بیندازید و آن دسته از محصولاتی که چربی ترانس دارند را از لیست خرید خود حذف کنید. نکته قابل توجه این است هرچقدر شکر در غلات صبحانه بیشتر باشد فیبر آن کمتر و انرژی آن بالاتر خواهد بود و بهتر است از غلات نوع کم شیرین تر خریداری کنید به ویژه افرادی که دارای اضافه وزن هستند غلات های رژیمی که شکر کمتری دارند مناسب تر است.

خرید جو پرک

یکی از غلات پرطرفدار جو پرک است که از ویژگی های مهم آن پخت سریع آن است . جوپرک دارای فیبر ، کربوهیدرات ، منگنز و سلنیوم است و حاوی پروتئین های مورد نیاز برای عضله سازی است. جوپرک در کاهش دیابت نوع دو ، پیشگیری از فشار خون و بیماری های قلبی نیز موثر است و در دونوع جوپرک ساده و طعم دار وجود دارد.

خرید آرد گندم

آرد گندم در درمان مسائلی مانند کم خونی ، سنگ کیسه صفرا ، کمبود مواد معدنی ، چاقی ، ضعف و سستی ، سرطان پستان ، مشکلات دوران بارداری و شیردهی موثر است و همپنین حاوی ویتامین بی است . اگر قصد خرید آرد گندم را دارید می توانید به صورت آنلاین از آلین لند سفارش خود را ثبت کنید.

خرید انواع پودر کیک

امروزه پودر کیک ها در انواع مختلف پخت کیک را آسان کرده اند کافی است طبق دستور آن پودر کیک هارا آماده کنید و مواد را داخل فر قرار دهید بدون اینکه نیاز باشد تمام مواد لازم کیک را تهیه کرده و مدت زمانی را صرف تهیه کیک کنید . بدون شک طعم پودر کیک نیز بسیار عالی است و در صورتی که زمان کافی برای پخت کیک ندارید میتوانید از این پودرهای کیک استفاده کنید.