مشاهده به عنوان مشبک لیست

موارد 1-24 از 97

صفحه‌ی
تا بر صفحه
تنظیم جهت نزولی
  1. ماشین ظرفشویی مدل GDW L352 IND جی پلاس 13 نفره
    از حداقل ‎15,620,000 تومان
  2. ماشین ظرفشویی مدل DW 6314 هاردستون 14نفره
    از حداقل ‎16,400,000 تومان
مشاهده به عنوان مشبک لیست

موارد 1-24 از 97

صفحه‌ی
تا بر صفحه
تنظیم جهت نزولی

ماشین ظرفشویی، دستیار محبوب شما در آشپزخانه:

یکی از سخت‌ترین کارهای خانه، شستن ظرف‌هاست. به همین دلیل وجود ماشین ظرفشویی کمک می‌کند در زمان و انرژی خود صرفه‌جویی کرده و این کار سخت را به این وسیله بسپارید. ماشین ظرفشویی با توجه به سرعت گرفتن زندگی امروزی، تبدیل به یکی از مهم‌ترین و محبوب‌ترین وسایل آشپزخانه شده است. تمامی برندهای مهم عرصه وسایل خانگی مانند بوش، سامسونگ، آ ا گ، بلانتون و... هم دست به تولید این کالا در انواع و اقسام مختلف زده‌اند.

نکات خرید ماشین ظرفشویی

یکی از بزرگترین تفاوت‌های انواع ماشین‌های ظرفشویی، در ایستاده یا رومیزی بودن آنهاست. ماشین ظرفشویی رومیزی ظرفیت بسیار کمتری دارد و برای زوج‌های جوان و افرادی که جای کم و استفاده اندکی از ظرف‌هایشان دارند مناسب است. البته این تنها تفاوت بین ماشین‌های ظرفشویی نیست. معمولا حجم و ظرفیت این محصول چند مدل مختلف دارد که می‌توانید با توجه به نیاز خود آن را بخرید. همچنین دیگر تفاوت اساسی موجود بین ماشین‌های ظرفشویی، وجود آپشن‌های مختلف در آنهاست. به طور مثال برخی از این محصولات آسیاب خرده غذا دارند یا برخی دیگر میزان مشخصی از آب را مصرف می‌کنند. اگر معمولا در خانه شما زیاد ظرف کثیف می‌شود؛ بهتر است از انواع دارای ظرفیت و حجم بالاتر استفاده کنید. اما در غیر این صورت می‌توانید مدل‌هایی را تهیه کنید که با نصف ظرفیت هم کار می‌کنند. در این صورت حتی در مصرف آب و انرژی هم صرفه جویی خواهید کرد. همچنین اگر این امکان را ندارید که همیشه تمام ظرف‌ها را کاملا تمیز کنید و بعد در ماشین بچینید؛ بهتر است از نوع خاصی از ماشین‌های ظرفشویی استفاده کنید که آسیاب خرده غذا هم دارند و مشکلی برای ماشین و همچنین تمیزی ظرف‌ها به وجود نمی‌آورند.

مزایای خرید آنلاین ماشین ظرفشویی

در خرید آنلاین ماشین‌های ظرفشویی، شما می‌توانید انواع مختلف آنها را بررسی کرده و بهترین را انتخاب کنید. همچنین با مشکل تقلبی بودن یا کالای قاچاق هم روبرو نخواهید شد. در خرید آنلاین شما می‌توانید ماشین‌های ظرفشویی از برندهای سام هاردستون، بلانتون، بوش، پاکشوما و ال‌جی یا سامسونگ را با هم مقایسه کنید. هر کدام از این برندها هم خود دارای چند مدل و ظرفیت مختلف هستند که برای نیازهای خاص طراحی شده‌اند. به طور مثال بسیاری از این محصولات قابلیت تنظیم ارتفاع و درجه حرارت و میزان شستشو را دارند که به شما کمک می‌کند قابلمه و ظروف بزرگ را هم در ماشین جا دهید. همچنین افرادی از ماشین ظرفشویی برای شستن میوه‌ها و سبزیجات هم استفاده می‌کنند.

قیمت ماشین‌های ظرفشویی

قیمت ماشین ظرفشویی به عوامل زیادی بستگی دارد؛ از جمله حجم و ظرفیت، کشور سازنده و برند و همچنین قابلیت‌های ویژه آن. اگر برای مصارف نیمه‌کاری و صنعتی نیاز به این محصول دارید؛ انواع بزرگ‌تر و با قابلیت‌های خاص دیگر را هم می‌توانید به این لیست اضافه کنید. در هنگام خرید ماشین ظرفشویی، حتما به میزان آبی که مصرف می‌کند هم توجه کنید. بسیاری از این وسیله‌ها فقط در حالتی که کاملا پر باشند قادر به شستشوی ظرف‌ها هستند؛ در حالی که برخی دیگر می‌توانند با پر کردن نیمی از ماشین از آب هم ظرف‌هایی کاملا تمیز به شما تحویل بدهند. قیمت ماشین‌های ظرفشویی با این قابلیت بالاتر است؛ اما در مدت کوتاهی این هزینه به دلیل صرفه جویی در مصرف آب و برق به شما برخواهد گشت. در هنگام خرید ماشین ظرفشویی دقت کنید که ظرفیت آن متناسب با نیازهای شما باشد و برنامه‌های شستشو و میزان مصرف انرژی آن هم با نیاز شما کاملا همخوانی داشته باشد. به طور مثال شستشوی خالی با آب، شستشوی طولانی مدت، شستشوی ظرف‌های نیمه کثیف و.... هرکدام زمان و مصرف انرژی خاص خود را دارند که روی قیمت ماشین ظرفشویی هم تاصیر خواهد گذاشت.