مشاهده به عنوان مشبک لیست

موارد 1-24 از 112

صفحه‌ی
تا بر صفحه
تنظیم جهت نزولی
مشاهده به عنوان مشبک لیست

موارد 1-24 از 112

صفحه‌ی
تا بر صفحه
تنظیم جهت نزولی

مصرف آجیل در ایامی از سال مانند شب یلدا و یا مهمانی های نوروز متداول است و به عبارتی پای ثابت مهمانی ها و جشن های خانواده های ایرانی است. آجیل و خشکبار خواص زیادی برای بدن دارد. آجیل به عنوان آنتی اکسیدان قوی در پیشگیری از سرطان نقش مهمی را ایفا می کند. آجیل ها چربی غیراشباع دارند و منبع خوبی برای تامین چربی بدن به شمار می روند. امگا 3 از مهمترین این چربی ها به شمار می رود که از بروز بیماری های قلبی و عروقی، دیابت نوع 2، سرطان پیشگیری کرده و کلسترول را تنظیم می کند.

خرید آجیل

اگر در انتخاب خرید آجیل دچار تردید هستید آجیل چهار مغز را که ترکیبی از مغز بادام، مغز پسته، بادام هندی و مغز فندق است، در لیست خریدتان اضافه کنید. آجیل چهارمغز دارای پتاسیم، کلسیم، انواع ویتامین و املاح ضروری است که برای بدن مفید است و نسبت به دیگر مغزها آنتی اکسیدان و پروتئین بیشتری دارد.

خرید خشکبار

یکی از راه های نگهداری میوه برای طولانی مدت خشک کردن آن است. با خشک کردن میوه علاوه بر اینکه از فساد ماده غذایی جلوگیری می شود، وزن و حجم محصول نیز کم می شود و این باعث آسان تر شدن نگهداری، بسته بندی و حمل و نقل آن می شود. برخی از انواع خشکبار مرسوم می توان به این موارد اشاره کرد: برگه زردآلو، برگه هلو، برگه کیوی، سیب خشک، گیلاس خشک، آلوی خشک، گلابی خشک، قیسی خشک، انجیر خشک، دانه خشک شده انار، سنجد، زرشک، آلبالو خشک، توت خشک، کشمش، عناب، نخودچی، مویز. برای خرید خشکبار می توانید در سایت آلین لند با بررسی آن از برندهای مختلف اقدام به خرید کنید. تمامی محصولات در آلین لند تازه و با کیفیت از برندهای معتبر هستند.

خرید اینترنتی آجیل و خشکبار

از مهمترین مواد مغذی که در آجیل ها وجود دارد می توان به این موارد اشاره کرد: مواد معدنی مانند کلسیم، پتاسیم، منیزیم، سلنیوم، سدیم. ویتامین های گروه ب، سی ، ویتامین آ ، ای و دی و.. . فیبر ، مواد آنتی اکسیدانی و چربی غیراشباع. با توجه به خواص خوبی که آجیل ها و خشکبارها دارند توصیه می شود که در لیست خریدتان گزینه خرید آجیل را داشته باشید. از مزیت های خرید اینترنتی آجیل و خشکبار این است که با بررسی برندهای مختلف و تنوعی که در محصولات وجود دارد می توانید بهترین خرید را داشته باشید.