ماست

مشاهده به عنوان شبکه ای لیست

موارد 1-24 از 48

صفحه
در صفحه
تنظیم نزولی
مشاهده به عنوان شبکه ای لیست

موارد 1-24 از 48

صفحه
در صفحه
تنظیم نزولی

یکی از لبنیات پر مصرف در سفره خانواده های ایرانی ماست است که در انواع مختلف وجود دارد. تنوع ماست ها آنقد زیاد شده که می توان ماست را به عنوان یک وعده مستقل در نظر گرفت. افرادی که به شیر آلرژی دارند می توانند ماست را جایگزین آن کنند. ماست سرشار از پروتئین و ویتامین های ب است. افرادی که دارای طبع سرد هستند ماست را همراه گیاه نعناع، آویشن و یا زنیان میل کنند. ماست یکی از بهترین کمک کننده های هضم غذاست که معده را تقویت می کند و به دلیل دارا بودن لاکتو باکتری باعث سلامت روده ی بزرگ می شود. همچنین باعث می شود باکتری های مضر از روده خارج شود در نتیجه هضم غذا آسان می شود. مصرف ماست برای پوست نیز مفید است چرا که اسید لاکتیک موجود در سبب تحریک کلاژن های پوست می شود و در نتیجه باعث شفافیت و شادابی پوست می شود و از پیرشدن پوست و مشکلات پوستی جلوگیری می کند. اگر به دنبال کاهش وزن هستید خوردن ماست را فراموش نکنید. ماست سرشار از پروتئین است که می تواند در کاهش وزن شما موثر باشد.

ماست پروبیوتیک

پروبیوتیک هایی وجود دارد که با اضافه کردن باکتری خوب به روده باعث تعادل باکتری های روده می شود و در نتیجه موجب تقویت سیستم ایمنی و هاضمه می گردد. زمانی بیشترین نتیجه را از مصرف این نوع ماست ها خواهید گرفت که به صورت منظم آن را مصرف کنید و خوردن آن را به عادت روزانه تبدیل کنید. مصرف ماست های پروبیوتیک موجب کاهش ناراحتی هایی مانند نفخ معده و گاز معده و روده می شود . امکان خرید ماست پروبیوتیک دار با تخفیف ویژه در آلین لند وجود دارد.

ماست یونانی

ماست یونانی سرشار از کلسیم و پروبیوتیک است . هر وعده ماست یونانی می تواند حدود 18 درصد نیاز روزانه شما به کلسیم را تامین کند. با خوردن ماست یونانی سلامت استخوان ها را در سنین بالا تضمین کنید و از پوکی استخوان پیشگیری کنید. جالب است بدانید ماست یونانی به جذب پتاسیم که باعث کاهش فشار خون است نیز کمک می کند و هر وعده آن تا حدود 6 درصد نیاز بدن شما به جذب پتاسیم را افزایش دهد. بعد از تمرینات ورزشی مصرف ماست یونانی بسیار توصیه می شود چرا که این ماست سرشار از آمینواسیدهایی است که به عضله سازی و ترمیم عضلات آسیب دیده به دلیل ایجاد پروتئین کمک می کند.

خرید آنلاین ماست

در آلین لند انواع مختلف ماست با طعم های مختلف وجود دارد و می توانید با خیال راحت برای خرید ماست از سوپرمارکت آلین لند اقدام کنید. تمامی محصولات از برندهای معتبرعرضه می شوند. انواع ماست از برندهای کاله، میهن، چوپان ، پگاه، دامداران، رامک، روزانه و دیگر برندها در فروشگاه موجود است.