مشاهده به عنوان مشبک لیست

20 مورد

تا بر صفحه
تنظیم جهت نزولی
مشاهده به عنوان مشبک لیست

20 مورد

تا بر صفحه
تنظیم جهت نزولی

تخم مرغ یکی از مواد غذایی پرمصرف است که دارای خواص زیادی است. تخم مرغ می تواند به عنوان وعده اصلی و یا میان وعده مورد استفاده قرار بگیرد. تخم مرغ حاوی پروتئین ، ویتامین های گروه B و ویتامین A و همچنین ویتامین D و ویتامین E و املاح ضروری بدن است. تخم مرغ به طور متوسط 76 کیلوکالری انرژی دارد. بسیاری از ورزشکاران از تخم مرغ به ویژه سفیده آن برای عضله سازی استفاده می کنند. پروتئین تخم مرغ حاوی اسیدآمینه های ضروری برای بدن است. زرده تخم مرغ دارای کلسترول و لسیتین است که برای عملکرد سلول های بدن ضروری است

خرید آنلاین تخم مرغ

انواع تخم مرغ در بسته بندی های متنوع از برندهای معتبر در آلین لند موجود است. شما می توانید با خرید آنلاین تخم مرغ از مزایای خرید اینترنتی و تخفیفات آلین لند بهره مند شوید. در جهت نگهداری بهتر تخم مرغ ها لازم است به این نکات توجه داشته باشید. پوست تخم مرغ نباید شکسته شود چرا که باعث می شود میکروب و آلودگی از طریق منافذ وارد تخم مرغ شود. در فصول گرم بهتر است تخم مرغ را در یخچال نگهداری کنید تا از فساد آن جلوگیری شود. تخم مرغ را در کنار غذاهای با بوی زیاد قرار ندهید چرا که بوی مواد غذایی را به خود جذب می کند. تخم مرغ آبپز تا یک هفته می تواند مورد استفاده قرار بگیرد. غذاهایی که با تخم مرغ درست می شود 3 تا 4 روز قابل مصرف هستند. برای جلوگیری از سفت شدن تخم مرغ از شعله متوسط استفاده کنید. تخم مرغ یخ زده نیز باید طی چهار ماه مصرف شود. برای کندن پوست تخم مرغ آبپز آن را در آب سرد قرار دهید و سپس اقدام به جدا کردن آن کنید.

بهترین برند تخم مرغ

برای خرید تخم مرغ می توانید از میان برندهای معتبر ارائه شده در سایت آلین لند انتخاب کرده و اقدام به خرید کنید. تمامی محصولات فروشگاه تازه و دارای تاریخ انقضا هستند. برای اینکه بتوانید تخم مرغ تازه را تشخیص بدهید به این نکات توجه داشته باشید. سفیده ابری مانند تخم مرغ نشانه تازه بودن آن است. در تخم مرغ تازه زرده در بالا قرار دارد و سفیده ضخیم است و زرده آن را احاطه کرده است. زمانی که تخم مرغ را در آب قرار دهید اگر تازه باشد در آب غرق می شود و اگر قدیمی باشد شناور می شود.