خرما

مشاهده به عنوان شبکه ای لیست

5 مورد

در صفحه
تنظیم نزولی
مشاهده به عنوان شبکه ای لیست

5 مورد

در صفحه
تنظیم نزولی

مواد معدنی و ویتامین های مفید موجود در خرما آنرا به یک غذای کامل تبدیل کرده است. مصرف خرما به هزاران سال قبل بر میگردد و امروزه نیز به عنوان یکی از اصلی ترین مواد غذایی به ویژه در ماه مبارک رمضان در سبد خرید خانواده ها محسوب می شود. خرما در انواع مختلف وجود دارد: خرما پیارم، خرما مضافتی، خرمای گنتار، خرمای استعمران، خرمای شاهانی، خرمای زاهدی، خرمای کبکاب، خرمای ربی، خرمای برهی، خرمای آل مهتری، خرمای خضراوی، خرمای خاصویی، خرمای مرداسنگ، خرمای عجوه، خرمای انبارار، خرمای صفوی، خرمای ساغای، خرمای خدری، خرمای شکری، خرمای مدژول، خرمای خلاص. با خوردن روزی سه عدد خرما کبود بسیاری از ویتامین ها در بدن را نخواهید داشت. خرما حاوی پتاسیم، فیبر، ویتامین ب 6، منگنز و منیزیم است.

خرید آنلاین خرما

خرما برای یبوست مفید است همچنین فیبر خرما برای جلوگیری از سرطان دستگاه گوارش خاصیت دارد و با کاهش باکتری های مضر در معده و روده بزرگ خطر ابتلا به سرطان را تا حدی زیادی کاهش می دهد. خوردن 20 تا 30 گرم فیلر باعث می شود سیستم گوارش دفع آسان تری داشته باشد. خرما باعث کاهش خطر بیماری های قلبی عروقی می شود در واقع آنتی اکسیدان ها در خرما باعث جلوگیری از سخت شدن شریان ها و ایجاد لخته می شود. خرما به دلیل غنی بودن از مس، منیزیم، سلنیوم و منگنز باعث جلوگیری از پوکی استخوان می شود و همچنین به دلیل اینکه سرشار از ویتامین کا است یک انعقاد کننده خون است. مصرف خرما برای حفاظت از استرس و التهاب در مغز توصیه می شود. مصرف خرما باعث کاهش سرعت پیشرفت آلزایمر می شود. خرما با داشتن قندهای طبیعی باعث افزایش سطح انرژی بدن می شود. خرما حاوی آهن است و خوردن روزانه آن در درمان کم خونی موثر است. خرما به دلیل گوگرد آلی موجود در خود می تواند به کاهش نشانه های آلرژی های فصلی کمک کند. با توجه به خواص شگفت انگیز خرما خرید آنلاین خرما را در برنامه خریدتان قرار دهید.

خرید خرما پیارم درجه یک

گرانترین خرمای ایران خرمای پیارم است که از خرماهای نیمه خشک و دیررس است. بیشتر قند آن از نوع فروکتوز است که به عنوان قند مجاز برای افراد دیابتی مناسب است . این خرما اغلب در هرمزگان تولید و به عمل می آید. می توانید در لیست خریدتان ، خرید خرما پیارم را اضافه کرده و از طعم و خواص این خرما استفاده کنید. با خرید اینترنتی بدون اتلاف وقت در ترافیک و فروشگاه ها خرید خود را درب منزل تحویل بگیرید و از تخفیفات آلین لند نیز بهره مند شوید.